Xiaomi 70Mai Dash Cam 1S promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Xiaomi 70Mai Dash Cam 1S oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 183.27 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Wideorejestrator XIAOMI 70MAI Dashcam 1S D06
183.27
Media Expert
XIAOMI 70mai Dashcam 1S D06
199.99
Neonet.pl

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

Rejestrator 70Mai Smat Dash Cam 1S to urządzenie wyekwipowane w postępowy sensor Sony IMX307, zapewniający wysokiej jakości zdjęcia w rozdzielczości FULL HD 1920 x 1080p. Dzięki 7-soczewkowemu obiektywowi o kącie widzenia 130°, kamera nie rejestruje nie tylko jezdnie, ale także obszar dla pieszych.

zaimplementowany moduł Wi-FI pozwala na synchronizację kamery samochodowej z smartfonem w celu łatwiejszej kontroli ustawień i zapisywaniem wideo w pamięci urządzenia mobilnego. Samoczynne nagrywanie Wysoce czuły detektor aktywuje tryb samoczynnego rejestrowania incydentów nawet w przypadku najmniejszej kolizji.

zapewniając przy tym podstawę dowodową dla firm ubezpieczeniowych i raportów policyjnych. Wysoka szczegółowość Kamera samochodowa 70Mai Smart Dash Cam 1S została zaopatrzona w procesor Mstar, gwarantujący standard kompresji video H.264.

zastosowany magnetowid gwarantuję najwyższą jakość obraz i nadzwyczajną szczegółowość. Ponadto dzięki sferycznemu obiektywowi kamera posiada kąt widzenia do 130 poziomów, co pozwala na uchwycenie całej jezdni i tablic rejestracyjnych samochodów do nawet 70 metrów.Sony IMX307, który ma wysoką czułość i zagwarantuje wysokiej klasy obraz wideo o zmierzchu.

w dodatku kamera korzysta z soczewki sferycznej z siedmiowarstwową powłoką, co znacząco zmniejsza współczynnik odbicia i udoskonala jakość nagrania.