Xiaomi 70Mai Mirror Wide D07 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Xiaomi 70Mai Mirror Wide D07 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 549.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Wideorejestrator 70mai D07 Rearview Dash Cam Wide (w lusterku wstecznym)
549.00
Empik
Wideorejestrator 70MAI Midrive D07 + kamera dodatkowa RC05
649.00
Media Expert

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

Kamera 70Mai Rearview Dash Cam Wide to sprzęt, który łączy rejestrator wideo z funkcjonalnością lusterka wstecznego po sprzężeniu z kamerami cofania HD Backup Camera RC04 lub Night Vision Backup Camera RC05.

Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz miał podgląd na bieżącą sytuację z tyłu pojazdu z jednoczesną możliwością nagrywania sytuacji wokół siebie. Dzięki montażowi kamery na fabrycznym lusterku wstecznym nie zabiera ona żadnej uzupełniającej przestrzeni ani nie zniża pola widzenia kierowcy.

Wykorzystując podgląd ze wstecznych kamer zobaczysz wyraźniejszy obraz z tyłu auta aniżeli w typowym lusterku. Lusterko samo w sobie redukuje oślepiające światła w nocy generowane poprzez inne pojazdy. Kamera wsteczna w porównaniu do lusterek bocznych pozwala też na udoskonalony widok w tyłu auta w trakcie deszczowej pogody....