Obsessive Darkie mittenki rękawiczki, Kolor czarny, Rozmiar one size, Obsessive, 49-4922 (12802092) promocja 2022

Cena30.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Obsessive
Kategoria:Rękawiczki erotyczne

Opis

Pikantny dodatek na różne okazje, siateczkowe mitenki. Kusząca bielizna jest obowiązkowym elementem garderoby każdej pewnej siebie kobiety. Wybieramy ją nie tylko na co dzień, ale i w celu podkreślenia naszego seksapilu podczas intymnych spotkań z ukochaną osobą.

Niektórym jednak typowe fasony bielizny już dawno się przejadły. Jeśli także tak masz, spróbuj poeksperymentować z zniewalającymi akcesoriami. Jednym z pomysłów mogą być mitenki kabaretki, czyli siateczkowe rękawiczki bez palców.

Model od firmy Obsessive ma osobne wycięcie na kciuk, a także na pozostałe cztery palce. Mitenki zostały stworzone z podwójnej siateczki o niewiele znaczących oczkach i sięgają do łokci. Górna część została dopracowana grubszym przeszyciem.

Wykorzystaj je jako uzupełnienie imprezowego stroju, codziennego outfitu lub seksownej stylizacji asygnowanej dla oczu tylko jednej osoby. Spróbuj czegoś nowego: mittenki kabaretki – siateczkowe rękawiczki bez palców, uniwersalny czarny kolor, osobne wycięcie na kciuk, długość do łokci, ozdobne przeszycie u góry.