Bosch MUM58364 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Bosch MUM58364 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1279.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Bosch MUM58364
1279.00
RTV EURO AGD
Bosch MUM58364
1279.00
OleOle!
BOSCH Robot planetarny MUM 58364
1279.00
Neonet.pl
Robot kuchenny BOSCH MUM58364
1279.00
Media Expert

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Roboty kuchenne

Opis

Robot kuchenny MUM 5 marki Bosch pozwoli Ci nie tylko przygotować nadzwyczajne potrawy,także radować się wspaniałą stylistyką. Dzięki szerokiej palecie kolorów, każdy wynajdzie robota MUM 5 dla siebie. Także jeżeli chodzi o wydajność, MUM 5 spełnia wszystkie wymogi: potężny silnik i planetarny system mieszania w trzech kierunkach pozwalają równomiernie i momentalnie mieszać składniki.szeroka gama wyposażenia sprosta każdemu kulinarnemu wyzwaniu.

Najważniejsze parametry urządzenia znakomity efekt mieszania. Wysoka wydajność. Nieskomplikowane unoszenie ramienia. Przystawka do krojenia w równą kostkę. Szybkie krojenie warzyw i owoców. Możliwość mielenia części.

Możliwość przygotowania koktajli lub zup. Pokrowiec na akcesoria Silnik o mocy 1000 W Jeżeli chodzi o szybkie i wygodne przygotowywanie wielkich ilości potraw i ciast, 1000 Wsilnik sprosta każdemu Twojemu wyzwaniu.

proponuje maksymalną sprawność i gwarantuje nadzwyczajne wyniki. Silnik o mocy 1000 W Jeżeli chodzi o szybkie i komfortowe przygotowywanie sporych ilości potraw i ciast, 1000 Wsilnik sprosta każdemu Twojemu wyzwaniu.

oferuje maksymalną sprawność i zapewnia nieprzeciętne wyniki. Planetarny ruch mieszadeł 3D progresywna, unikatowa przekładnia planetarna systemu mieszania gwarantuje stały, energiczny ruch mieszadeł w trzech kierunkach.

dzięki czemu cała zawartość misy jest wyrabiana istotnie precyzyjnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu Planetarny ruch mieszadeł 3D innowacyjna, nieszablonowa przekładnia planetarna systemu mieszania gwarantuje stały, energiczny ruch mieszadeł w trzech kierunkach.

dzięki temu cała zawartość misy jest wyrabiana niezwykle starannie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu EasyArm Lift - unoszone ramię dla obszerniejszego komfortu nowoczesna funkcja EasyArm Lift zagwarantuje jeszcze obszerniejszą wygodę stosowania.

Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia, dzięki czemu zamiana przystawek jest niezwykle prosta, szybka i wygodna. EasyArm Lift - unoszone ramię dla większego komfortu nowoczesna funkcja EasyArm Lift gwarantuje jeszcze większą wygodę wykorzystywania.

Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia, dzięki temu zamiana przystawek jest wyjątkowo prosta, szybka i komfortowa. Smakowite do kwadratu! Przystawka Cube Cutter bez dwóch zdań wszelkich zwolenników sałatek i innych dań z produktów pokrojonych w równiutkie, apetyczne kostki.

Niezależnie, czy będą to warzywa, owoce, wędliny, czy ser – innowacyjna kompozycja przystawki upora się ze wszystkim prędko. Najpierw produkty są krojone nożem obrotowym w plasterki, a następnie szatkowane przez specjalną siatkę o ostrych krawędziach.

W ten sposób powstają genialne, jednorodne kostki. Dzięki przystawce Twoje sałatki nie będą miały sobie równych! Smakowite do kwadratu! Przystawka Cube Cutter na pewno wszelkich fanów sałatek i innych dań z produktów pokrojonych w równiutkie, apetyczne kostki.

Niezależnie, czy będą to warzywa, owoce, wędliny, czy ser – progresywna konstrukcja przystawki upora się ze wszystkim prędko. Najpierw produkty są krojone nożem obrotowym w plasterki, a następnie szatkowane poprzez specjalną siatkę o ostrych krawędziach.

W ten sposób powstają rewelacyjne, jednakowe kostki. Dzięki przystawce Twoje sałatki nie będą miały sobie równych! komplet użytecznych końcówek W skład robota wchodzi komplet końcówek: do zagniatania ciężkich ciast, do mieszania lekkich ciast i do ubijania, np.

śmietany, białek i masy na biszkopt. Dzisiaj każde ciasto czy krem przygotujesz genialnie. Komplet użytecznych końcówek W skład robota wchodzi zestaw końcówek: do zagniatania ciężkich ciast, do mieszania lekkich ciast i do ubijania, np.

śmietany, białek i masy na biszkopt. Teraz każde ciasto czy krem przygotujesz znakomicie. Rozdrabniacz do warzyw i owoców Wyjątkowo wszechstronny - prędkie i proste rozdrabnianie, tarcie i cięcie najróżniejszych części bezpośrednio do misy.

Tarcze ze stali rdzoodpornej gwarantują naturalny smak przygotowanej potrawy i są nieskomplikowane do czyszczenia. Tarcze typowe (5 funkcji): dwustronna tarcza do krojenia na plasterki (grube i cienkie), dwustronna tarcza do krojenia na wiórki (grube i cienkie), tarcza do śladowego tarcia, np.

czekolady. Rozdrabniacz do warzyw i owoców Wyjątkowo wszechstronny - szybkie i proste rozdrabnianie, tarcie oraz cięcie różnorodnych komponentów bezpośrednio do misy. Tarcze ze stali rdzoodpornej gwarantują naturalny smak przygotowanej potrawy i są proste do czyszczenia.

Tarcze standardowe (5 funkcji): dwustronna tarcza do krojenia na plasterki (grube i cienkie), dwustronna tarcza do krojenia na wiórki (grube i cienkie), tarcza do małego tarcia, np. Czekolady. Tarcza do tarcia ziemniaków Jeżeli masz ochotę na placki ziemniaczane, ale na samą myśl o tarciu ziemniaków już Ci się odechciewa, to mamy perfekcyjne rozwiązanie.

Specjalna tarcza do ścierania ziemniaków, w którą zaopatrzony jest robot, momentalnie i skutecznie upora się z tą czynnością za Ciebie. Tarcza do tarcia ziemniaków Jeżeli masz oc