Bosch robot kuchenny MUM9B34S27, MUM9B34S27 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Bosch robot kuchenny MUM9B34S27, MUM9B34S27 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Bosch OptiMUM MUM9B34S27 z maszynką do mielenia - 1400W - misa 5,5l
1699.00
RTV EURO AGD
-24%
Bosch OptiMUM MUM9B34S27 z maszynką do mielenia - 1400W - misa 5,5l
1699.00
OleOle!
BOSCH Robot planetarny OptiMUM MUM9B34S27
2224.61
Neonet.pl
Robot kuchenny planetarny BOSCH MUM9B34S27 Optimum 1400W z blenderem kielichowym, maszynką do mięsa
2239.00
Media Expert
Robot kuchenny planetarny BOSCH MUM9B34S27 Optimum 1400W z blenderem kielichowym, maszynką do mięsa
2239.27
Avans.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Roboty kuchenne
Moc 1400 W
Kolor srebrny

Opis

Robot kuchenny OptiMUM jest samoczynnie nastawiony na idealny efekt. Produktywny silnik, wysokiej jakości metalowa pokrywa, nad wyraz wielka misa ze stali szlachetnej o objętości 5,5 l i bardzo inteligentna technologia SensorControl Plus.

Czy można chcieć więcej? Najważniejsze właściwości urządzenia Wysoka wydajność. Proste dodawanie elementów. Misa o pojemności 5,5 l. Wytrzymały na temperaturę mikser kielichowy. Możliwość mielenia komponentów. Maksimum bezpieczeństwa przy używaniu robota Silnik o mocy 1400 W Ten silnik o obszernej mocy 1400 W zapewnia najwyższy, mistrzowski standard działania.

gwarantuje prędkie i rewelacyjne rezultaty z zachowaniem stałej, wysokiej jakości nawet w trakcie wyrabiania nieprzystępnych ciast na chleb i makaron. Silnik o mocy 1400 W Ten silnik o szerokiej mocy 1400 W gwarantuje najwyższy, profesjonalny kanon działania.

zapewnia szybkie i perfekcyjne rezultaty z zachowaniem stałej, wysokiej jakości nawet w trakcie wyrabiania skomplikowanych ciast na chleb i makaron. Planetarny ruch mieszadeł 3D zaawansowana, nieszablonowa przekładnia planetarna systemu mieszania gwarantuje stały, intensywny ruch mieszadeł w trzech kierunkach.

dzięki czemu cała zawartość misy jest wyrabiana niezwykle skrupulatnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu. Planetarny ruch mieszadeł 3D zaawansowana, nieszablonowa przekładnia planetarna systemu mieszania gwarantuje stały, aktywny ruch mieszadeł w trzech kierunkach.

dzięki czemu cała zawartość misy jest wyrabiana szczególnie dokładnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu. Miesza z wyczuciem - inteligentny detektor ciasta Nieważne, jakie zadanie postawisz przed robotem - czy to mieszanie lekkiego ciasta, czy ciężkiego ciasta chlebowego - inteligentny czujnik ciasta zapewni stałą prędkość mieszania, tak aby ciasto było jak najlepiej wyrobione.

Miesza z wyczuciem - inteligentny detektor ciasta Nieważne, jakie zadanie postawisz przed robotem - czy to miksowanie lekkiego ciasta, czy ciężkiego ciasta chlebowego - inteligentny czujnik ciasta zapewni stałą prędkość mieszania, tak żeby ciasto było jak najlepiej wyrobione.

W opakowaniu W komplecie wraz z robotem otrzymujesz: • zestaw trzech mistrzowskich końcówek: do mieszania, ubijania i zagniatania • maszynkę do mielenia • mikser kielichowy ze szkła opornego na wysokie i niskie temperatury • misę ze stali szlachetnej W pakiecie wraz z robotem otrzymujesz: • zestaw trzech mistrzowskich końcówek: do mieszania, ubijania i zagniatania • maszynkę do mielenia • mikser kielichowy ze szkła opornego na wysokie i niskie temperatury • misę ze stali szlachetnej pakiet profesjonalnych końcówek W skład robota wchodzi komplet mistrzowskich końcówek: do zagniatania ciężkich ciast, do mieszania lekkich ciast i do ubijania, np.

śmietany, białek i masy na biszkopt. Teraz każde ciasto czy krem przygotujesz nieprzeciętnie. Komplet fachowych końcówek W skład robota wchodzi zestaw pro...