Bosch robot planetarny mum5xw10 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bosch robot planetarny mum5xw10 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1398.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Robot planetarny BOSCH MUM5XW10
1398.00
Empik
BOSCH Robot planetarny MUM5XW10
1423.04
Neonet.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Roboty kuchenne
Moc 1000 W
Pojemność misy 3.9 l
Kolor biały, srebrny

Opis

Robot kuchenny planetarny Bosch MUM5XW10 progresywny design Jakość i funkcjonalność Dzięki wyjątkowo solidnemu silnikowi urządzenie działa bezawaryjnie. Prosto zrealizujesz wszystkie swoje kulinarne pomysły.

potężny silnik sprawia, że przetwarzanie nawet ciężkich ciast jest dziecinnie proste. Robot kuchenny MUM5 wyekwipowany jest w zintegrowaną wagę z funkcją tarowania, dzięki której można skrupulatnie zważyć składniki o ciężarze choćby do 5 kg.

Co więcej, waga działa zarówno z misą, jak i innymi akcesoriami np. Z blenderem kielichowym. Stanowczo upraszcza to pracę w kuchni i pozwala zaoszczędzić czas na szukaniu np. Dodatkowych wag, miar czy innych przeliczników.

Oszczędzimy też czas na mycie misy albo miarki w której dotychczas odmierzaliśmy elementy. Świetne rezultaty Nikt nie zna Twojego ulubionego przepisu lepiej aniżeli Ty. Tylko Ty wiesz, jak długo komponenty muszą być ugniatane lub mieszane.

Dzięki informacji na wyświetlaczu kontrolujesz czas przetwarzania części i w międzyczasie możesz zająć się czymś innym. Tak samo ważny jest zarys misy oraz mieszadła. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt przypasowano je tak, by jak najlepiej ze sobą współgrały.

Wysokiej jakości misa ze stali rdzoodpornej o objętości 3,9l pasuje do przerabiania jednocześnie śladowej jak i obfitej ilości elementów. Bezproblemowo przygotujesz w niej lekkie ciasto o masie do 2,7 kg lub cięższe o masie 1,9 kg.

fachowe akcesoria Kreatywne pomysły kulinarne wymagają specjalnych akcesoriów. Fachowy zestaw mieszadeł gwarantuje nie tylko nadzwyczajne rezultaty, ale i łatwą obsługę urządzenia. W pakiecie: mieszadło z silikonową krawędzią, mieszadło do ubijania (z regulacją wysokości, wytwarzane w całości z metalu) i hak do zagniatania.

Wszystkie akcesoria można myć w zmywarce. Ponad to, w celu uzyskania znakomitych rezultatów komponenty muszą być perfekcyjnie połączone. Planetarny ruch mieszadeł 3D oznacza, iż ​​mieszadła poruszają się w trzech kierunkach jednocześnie.

zagwarantuje to korzystne zgarnianie masy z boków, dna i środka misy, dzięki temu ciasto jest za każdym razem wyśmienicie wyrobione. Przemyślana kompozycja nowoczesna funkcja EasyArm Lift zagwarantuje szczególnie wygodną zamianę mieszadeł.

Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia urządzenia, dzięki temu zamiana przystawek jest niezwykle prosta, szybka i komfortowa. Gumowe nóżki gwarantują stabilność i zapobiegają przesuwaniu się urządzenia w trakcie pracy.

Wysokie standardy pracy zapewnia również elektroniczny wyłącznik bezpieczeństwa uniemożliwiający niespodzianemu uruchomieniu silnika. A niedługie pociągnięcie kabla sprawia, iż ​​przewód w całości znika w urządzeniu.

dzięki temu masz więcej miejsca na blacie na inne przybory kuchenne.