ETA 0023 90030 promocja 2019

Cena906.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:ETA
Kategoria:Roboty kuchenne

Opis

Robot kuchenny ETA GRATUSSINO jest wyposażony w wytrzymały i konkretny silnik 700W z wbudowaną płynną stabilizacją obrotów, dzięki której robot poradzi sobie choćby przy największym obciążeniu. Robot planetarny ETA jest nieszablonowym urządzeniem ze względu na jego wysoką skuteczność, odporność, lecz także dzięki czemu,nawet przy największych obciążeniach wciąż pracuje cicho.

Kilka funkcji w jednym Wielozadaniowy robot kuchenny czeskiej marki ETA, który niewątpliwie spełni oczekiwania w każdej kuchni. Kompaktowa budowa ETA Gratussino, a także kilka funkcji w jednym urządzeniu to idealne rozwiązanie i oszczędność miejsca.

W połączeniu z szampańską kolorystyką robot będzie stanowił świetne uzupełnienie postępowej kuchni. Wielozadaniowy i konkretny Robot kuchenny ETA Gratussino produktywny silnik o mocy 700 W i potrafi zrobić niemal wszystko - począwszy od mieszania, miksowania, poprzez mielenie mięsa, na ubijaniu piany kończąc.

Stabilność urządzenia podczas pracy zagwarantują nóżki z przyssawkami, które genialnie trzymają się podłoża. System mieszania planetarnego ETA Gratussino oferuje system mieszania planetarnego, dzięki któremu przygotowywane ciasto będzie świetnie rozmieszane - nawet po bokach misy i na jej dnie.

Uchylna głowica ułatwia wydobywanie misy i dodawanie części. Pracę urządzenia możemy regulować 6-stopniową skalą ustawienia szybkości obrotów. Bogaty zestaw akcesoriów Na wyposażeniu robota ETA Gratussino znajduje się wielka misa ze stali rdzoodpornej o obszerności 4,5 l, końcówka do ubijania, końcówka do miksowania, 3 sitka do maszynki do mięsa, hak do ugniatania ciasta, pokrywa do misy oraz nasadka do robienia kiełbas....