Bosch Robot kuchenny planetarny mums2ew00 700w promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Bosch Robot kuchenny planetarny mums2ew00 700w oraz 10 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 439.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-51%
Robot planetarny Bosch Serie 2 MUMS2ER01
439.00
Maxelektro.pl
Bosch MUMS2EW00 Wydajność do 2,4kg lekkiego ciasta Kompaktowe wymiary
479.00
RTV EURO AGD
Bosch MUMS2EW00 Wydajność do 2,4kg lekkiego ciasta Kompaktowe wymiary
479.00
OleOle!
Robot kuchenny planetarny BOSCH MUMS2EW00 700W
479.36
Media Expert
Robot kuchenny planetarny BOSCH MUMS2EW00 700W
484.18
Avans.pl
Robot kuchenny planetarny BOSCH MUMS2EW00 700W
484.18
ELECTRO.pl
Robot kuchenny planetarny BOSCH MUMS2EW30 700W
899.00
Media Expert
Bosch MUMS2EW40 Wydajność do 2,4kg lekkiego ciasta Kompaktowe wymiary
899.00
RTV EURO AGD
Robot kuchenny planetarny BOSCH MUMS2EW30 700W
899.00
Avans.pl
Robot planetarny Bosch Serie 2 MUMS2EW40
899.00
Maxelektro.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Roboty kuchenne
Moc 700 W
Pojemność misy 3.8 l
Kolor czerwony, biały, srebrny

Opis

Robot planetarny wielofunkcyjny Bosch MUM S2EW40Najbardziej kompaktowy robot kuchenny w ofercie producenta Bosch. Zmieści się bezproblemowo w każdej kuchni. Wszechstronne użycie nowego urządzenia ułatwi pracę w kuchni, a także pomoże wyczarować dużo smakowitych dań.

Silnik o mocy 700 W - spora wydajność i wygodna eksploatacja. Urządzenie sprosta wszystkim kuchennym wyzwaniom, bez problemu poradzi sobie nawet z ciężkim ciastem np. Drożdzowym. Szeroka misa o obszerności 3,8l ze stali nierdzewnej.

Specjalny zarys wnętrza misy uławia wyrabianie części. Przygotujesz w niej maksymalnie 2,4 kg lekkiego ciasta albo 1,7 kg ciężkiego ciasta drożdżowego. Świetne rezultaty dzięki planetarnemu ruchowi mieszadeł w trzech kierunkach równocześnie (3D) w celu uzyskania jak najkorzystniejszego połączenia wszystkich części.

NAJWAŻNIEJSZE parametryMoc: 700 W"Multi-motion-drive" - postępowy planetarny ruch zabierakówElektroniczna regulacja prędkości gwarantuje płynną pracę urządzenia w trakcie przerabiania artykułów spożywczychWielofunkcyjne ramię ze specjalną przekładnią i trzema rodzajami napęduŁagodny rozbiegDuża misa o obszerności 3,8l ze stali rdzoodpornejOchrona przed przeciążeniem Dzięki mocnemu silnikowi z łatwością i przy pomocy nowego robota kuchennego przygotujesz ulubione dania.

nawet ciężkie ciasto drożdżowe nie będzie dla niego żadnym wyzwaniem.Ciesz się doskonałymi efektami pracy nowego robota kuchennego firmy Bosch. Dzięki konkretnemu silnikowi z łatwością i szybko przygotujesz swoje ulubione dania nawet z pokaźnej ilości komponentów.

Bez żadnych kompromisów. Szeroka objętość misy.Nie oceniaj świetnej misy tylko po jej rozmiarze! aby uzyskać najlepsze rezultaty ważne jest przeważnie wewnętrzne ukształtowanie misy, a także znakomicie wspólpracujące z nią mieszadła.

Wysokiej jakości misa ze stali rdzoodpornej o obszerności całkowitej 3,8l pasuje równocześnie do przetwarzania niewielkich ilości składników jak i widocznie obszerniejszych. W nowej misie bezproblemowo wymieszasz ciasto o maksymalnej masie 2,4 kg w przypadku lekkiego ciasta np.

biszkoptowego jak na dodatek 1,7 kg ciężkiego ciasta drożdżowego. Dzięki tej funkcji wszystkie składniki zostaną połączone szybko i precyzyjnie, a masa ze ścianek misy zostanie starannie zgarnięta do środka.W celu uzyskania nieprzeciętnych rezultatów komponenty muszą być wspaniale połączone.

Planetarny ruch mieszadeł 3D oznacza, iż ​​mieszadła poruszają się w trzech kierunkach jednocześnie. Zapewnia to korzystne zgarnianie masy z boków, dna i środka misy, dzięki czemu ciasto jest zawsze rewelacyjnie wyrobione.

Łatwa praca. Możliwość wyboru trafnej prędkości do przedtwarzanych elementów.dobór najodpowiedniejszej dla mocnych części prędkości usprawnia przygotowywanie przeróżnych dań. Dzięki 4 jednostkowym ustawieniom szybkości wszystkie potrawy przygotujesz łatwo.

wspaniały efektZestaw trzech mieszadeł nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań i zapewnia genialne rezultaty. Dzięki tym akcesoriom z łatwością przygotujesz bezę, delikatne ciasto i ciężkie ciasto drożdżowe.

Wszystkie z nich można myć w zmywarce. Elementy wyposażenia urządzenia można myć w zmywarce.Czyszczenie mieszadeł i przystawek zajmuje z zasady dużo czasu. Teraz możesz ten czas przeznaczyć na bardziej przyjemne rzeczy.

części wyposażenia można bezproblemowo umyć w zmywarce. Gumowe nóżki w podstawie zrównoważoną pracę, a także bezpieczeństwo. Maksymalne bezpieczeństwo pracy. Gumowe nóżki gwarantują stabilność i uniemożliwiają przesuwaniu się urządzenia podczas pracy.

Wysokie standardy pracy gwarantuje jeszcze elektroniczny wyłącznik bezpieczeństwa uniemożliwiający nieoczekiwanemu uruchomieniu silnika. Po skończonej pracy kabel możesz wsunąć do użytecznego schowka.Plączący się kabel? Nigdy więcej!

teraz schowasz go do schowka w urządzeniu. SPECYFIKACJA technologicznADoskonałe rezultatyMoc: 700 W"Multi-motion-drive" - nowoczesny planetarny ruch zabierakówElektroniczna regulacja szybkości gwarantuje płynną pracę urządzenia w trakcie przerabiania artykułów spożywczychWszechstronnośćMożliwość indywidualnej rozbudowy o bogate wyposażenie dodatkoweWielofunkcyjne ramię ze specjalną przekładnią i trzema rodzajami napęduKomfortŁatwość utrzymania w czystościPraktyczny schowek na przewódŁagodny rozbieg Materiał/DesignDuża misa o pojemności 3,8l ze stali rdzoodpornej.

Specjalny kształt wnętrza misy uławia wyrabianie części.WyposażenieHak do zagniatania ciasta, końcówka do ubijania, końcówka do mieszaniaRozdrabniacz do warzyw i owoców z 3 wymiennymi tarczami ze stali szlachetnej (5 funkcji): tarcza dwustronna do krojenia na plasterki (grube i nieznaczne), tarcza dwustronna do krojenia na wiórki (grube i niewiele znaczące), a także tarcza do niedużego tarciaMikser z tworzywa nienaturalnego o obszerności 1,25lMaszynka do mieleniaWyciskarka do cytrusówPrzezroczysta pokrywa misy chroniąca przed rozpryskiwaniem, wielki otwór ułatwiający dodawanie elementówBezpieczeństwoSpecjalne silikonowe przyssawki zapobiegające przesuwaniu się urządzenia podczas pracyOchrona przed pr