Roleta zewnętrzna Fakro ARZ-H 04 66x118 promocja 2020

Cena979.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie E-OknaDachowe.pl

Parametry

Producent:FAKRO
Kategoria:Rolety zewnętrzne

Opis

Roleta zewnętrzna Fakro ARZ-H

Fakro ARZ-H – roleta manualna, obsługiwana za pomocą korby.

Roleta zewnętrzna zagwarantuje pełny komfort stosowania poddasza ponieważ broni przed nadmiarem ciepła, umożliwia zaciemnienie wnętrza, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz i zapewnia poczucie prywatności na poddaszu.

Roleta dzięki czemu, iż zamontowana jest na zewnątrz, wydajnie chroni w słoneczne dni przed uciążliwym upałem, a w zimie przed chłodem. Lamele aluminiowe połączone są specjalnym gumowym łącznikiem powiększającym niepodatność pancerza rolety na czynniki atmosferyczne.
Lamele rolet przystępne są w dwóch kolorach:
102- ciemny popiel, RAL 7022 (typowy odcień oblachowania okna)
101 - jasny popiel, RAL 7035. (Rama rolety w odcieniu 102. Kolor 101 dostępny tylko pod zamówienie, po przedpłacie, bez możliwości zwrotu).
Stosując rolety zewnętrzne przy zespoleniach okien należy zachować min. 20 cm odległości pomiędzy oknami w pionie oraz 10 cm pomiędzy oknami w poziomie.
przekazany wymiar jest wymiarem okna do którego pasuje roleta.
Roleta ARZ-H dedykowana jest do okien obrotowych FT_, uchylno-obrotowych FP_PreSelect i okien o podwyższonej osi obrotu FYP proSky, z drewna.
Rolety nie można montować na oknach z PVC (PTP, PPP).
Zamawiając akcesoria należy podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie.
INSTRUKCJA montażu ROLETY FAKRO ARZ-H