Roleta zewnętrzna Fakro ARZ Solar 01 55x78, Fakro ARZ Solar 55x78 promocja 2020

Cena1957.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie E-OknaDachowe.pl

Parametry

Producent:FAKRO
Kategoria:Rolety zewnętrzne

Opis

Roleta zewnętrzna Fakro ARZ Solar

Fakro ARZ Solar – roleta zasilana solarnie, w komplecie znajduje się sterownik z pilotem i akumulator. P odstawową zaletą jest funkcjonowanie bez konieczności dostarczenia energii elektrycznej. Rozwiązanie to zezwala na montaż rolety bez konieczności doprowadzenia okablowania.

Roleta zewnętrzna gwarantuje pełny komfort używania poddasza ponieważ chroni przed nadmiarem ciepła, zezwala na zaciemnienie wnętrza, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz oraz zagwarantuje poczucie prywatności na poddaszu.

Roleta dzięki temu, iż zamontowana jest na zewnątrz, skutecznie broni w słoneczne dni przed uciążliwym upałem, a w zimie przed chłodem. Lamele aluminiowe są połączone specjalnym gumowym łącznikiem zwiększającym niepodatność pancerza rolety na czynniki atmosferyczne.
Lamele rolet przystępne są w kolorze:
102- ciemny popiel, RAL 7022 (typowy kolor oblachowania okna)

Stosując rolety zewnętrzne przy zespoleniach okien należy zachować min. 20 cm odległości między oknami w pionie oraz 10 cm pomiędzy oknami w poziomie.
przekazany rozmiar jest rozmiarem okna do którego nadaje się roleta.
Roleta ARZ Z-Wave dedykowana jest do okien obrotowych FT_, PT_, uchylno-obrotowych FP_ i PPP_ PreSelect.
Do okien FAKRO FYP proSky oraz FDY proSky należy zamówić specjalny rodzaj rolety AR_.
Zamawiając akcesoria należy podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie.
INSTRUKCJA montażu ROLETY FAKRO ARZ SOLAR I ARZ Z-WAVE