Roleta zewnętrzna Fakro ARZ Solar 04 66x118 promocja 2020

Cena1695.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie E-OknaDachowe.pl

Parametry

Producent:FAKRO
Kategoria:Rolety zewnętrzne

Opis

Roleta zewnętrzna Fakro ARZ Solar

Fakro ARZ Solar – roleta zasilana solarnie, w komplecie znajduje się sterownik z pilotem i akumulator. P odstawową zaletą jest funkcjonowanie bez konieczności dostarczenia energii elektrycznej. Rozwiązanie to zezwala na montaż rolety bez konieczności doprowadzenia okablowania.

Roleta zewnętrzna gwarantuje pełny komfort używania poddasza ponieważ chroni przed nadmiarem ciepła, pozwala na zaciemnienie wnętrza, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz i gwarantuje poczucie prywatności na poddaszu.

Roleta dzięki temu, iż zamontowana jest na zewnątrz, skutecznie chroni w słoneczne dni przed uciążliwym upałem, a w zimie przed chłodem. Lamele aluminiowe są połączone specjalnym gumowym łącznikiem powiększającym oporność pancerza rolety na czynniki atmosferyczne.
Lamele rolet dostępne są w dwóch kolorach:
102- ciemny popiel, RAL 7022 (standardowy odcień oblachowania okna)
101 - jasny popiel, RAL 7035. (Rama rolety w odcieniu 102. Odcień 101 dostępny tylko pod zamówienie, po przedpłacie, bez możliwości zwrotu).

Stosując rolety zewnętrzne przy zespoleniach okien należy zachować min. 20 cm odległości między oknami w pionie, a także 10 cm pomiędzy oknami w poziomie.
przekazany rozmiar jest rozmiarem okna do którego nadaje się roleta.
Roleta ARZ Z-Wave przeznaczona jest do okien obrotowych FT_, PT_, uchylno-obrotowych FP_ i PPP_ PreSelect.
Do okien FAKRO FYP proSky, a także FDY proSky należy zamówić specjalny rodzaj rolety AR_.
Zamawiając akcesoria należy podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie.
INSTRUKCJA konstrukcji ROLETY FAKRO ARZ SOLAR I ARZ Z-WAVE