Fakro Roleta zewnętrzna arz solar 05 78x98 promocja 2020

Cena1999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie E-OknaDachowe.pl

Parametry

Producent:FAKRO
Kategoria:Rolety zewnętrzne

Opis

Roleta zewnętrzna Fakro ARZ Solar

Fakro ARZ Solar – roleta zasilana solarnie, w komplecie znajduje się sterownik z pilotem i akumulator. P odstawową zaletą jest funkcjonowanie bez konieczności dostarczenia energii elektrycznej. Rozwiązanie to umożliwia montaż rolety bez konieczności doprowadzenia okablowania.

Roleta zewnętrzna zapewnia pełny komfort stosowania poddasza ponieważ broni przed nadmiarem ciepła, zezwala na zaciemnienie wnętrza, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz i zagwarantuje poczucie prywatności na poddaszu.

Roleta dzięki czemu, iż zamontowana jest na zewnątrz, wydajnie broni w słoneczne dni przed uciążliwym upałem, a w zimie przed chłodem. Lamele aluminiowe są połączone specjalnym gumowym łącznikiem zwiększającym niepodatność pancerza rolety na czynniki atmosferyczne.
Lamele rolet przystępne są w kolorze:
102- ciemny popiel, RAL 7022 (standardowy odcień oblachowania okna)

Stosując rolety zewnętrzne przy zespoleniach okien należy zachować min. 20 cm odległości między oknami w pionie, a także 10 cm między oknami w poziomie.
podany wymiar jest wymiarem okna do którego nadaje się roleta.
Roleta ARZ Z-Wave dedykowana jest do okien obrotowych FT_, PT_, uchylno-obrotowych FP_ i PPP_ PreSelect.
Do okien FAKRO FYP proSky oraz FDY proSky należy zamówić specjalny typ rolety AR_.
Zamawiając akcesoria należy podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie.
INSTRUKCJA konstrukcji ROLETY FAKRO ARZ SOLAR I ARZ Z-WAVE