Roleta zewnętrzna arz solar 06 78x118 marki Fakro promocja 2020

Cena1989.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie E-OknaDachowe.pl

Parametry

Producent:FAKRO
Kategoria:Rolety zewnętrzne

Opis

Roleta zewnętrzna Fakro ARZ Solar

Fakro ARZ Solar – roleta zasilana solarnie, w komplecie znajduje się sterownik z pilotem i akumulator. P odstawową zaletą jest funkcjonowanie bez konieczności dostarczenia energii elektrycznej. Rozwiązanie to pozwala na montaż rolety bez konieczności doprowadzenia okablowania.

Roleta zewnętrzna zagwarantuje pełny komfort wykorzystywania poddasza ponieważ chroni przed nadmiarem ciepła, zezwala na zaciemnienie wnętrza, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz oraz zapewnia poczucie prywatności na poddaszu.

Roleta dzięki czemu, iż zamontowana jest na zewnątrz, efektywnie broni w słoneczne dni przed uciążliwym upałem, a w zimie przed chłodem. Lamele aluminiowe są połączone specjalnym gumowym łącznikiem powiększającym odporność pancerza rolety na czynniki atmosferyczne.
Lamele rolet przystępne są w kolorze:
102- ciemny popiel, RAL 7022 (typowy odcień oblachowania okna)

Stosując rolety zewnętrzne przy zespoleniach okien należy zachować min. 20 cm odległości między oknami w pionie i 10 cm między oknami w poziomie.
przekazany wymiar jest wymiarem okna do którego pasuje roleta.
Roleta ARZ Z-Wave dedykowana jest do okien obrotowych FT_, PT_, uchylno-obrotowych FP_ i PPP_ PreSelect.
Do okien FAKRO FYP proSky, a także FDY proSky należy zamówić specjalny typ rolety AR_.
Zamawiając akcesoria należy podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie.
INSTRUKCJA konstrukcji ROLETY FAKRO ARZ SOLAR I ARZ Z-WAVE