Fakro Roleta zewnętrzna arz solar 14 66x140 promocja 2020

Cena1709.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie E-OknaDachowe.pl

Parametry

Producent:FAKRO
Kategoria:Rolety zewnętrzne

Opis

Roleta zewnętrzna Fakro ARZ Solar

Fakro ARZ Solar – roleta zasilana solarnie, w zestawie znajduje się sterownik z pilotem i akumulator. P odstawową zaletą jest funkcjonowanie bez konieczności dostarczenia energii elektrycznej. Rozwiązanie to zezwala na montaż rolety bez konieczności doprowadzenia okablowania.

Roleta zewnętrzna zapewnia pełny komfort wykorzystywania poddasza ponieważ broni przed nadmiarem ciepła, pozwala na zaciemnienie wnętrza, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz oraz zagwarantuje poczucie prywatności na poddaszu.

Roleta dzięki temu, iż zamontowana jest na zewnątrz, produktywnie broni w słoneczne dni przed uciążliwym upałem, a w zimie przed chłodem. Lamele aluminiowe są połączone specjalnym gumowym łącznikiem rozszerzającym odporność pancerza rolety na czynniki atmosferyczne.
Lamele rolet przystępne są w dwóch kolorach:
102- ciemny popiel, RAL 7022 (standardowy odcień oblachowania okna)
101 - jasny popiel, RAL 7035. (Rama rolety w odcieniu 102. Odcień 101 przystępny tylko pod zamówienie, po przedpłacie, bez możliwości zwrotu).

Stosując rolety zewnętrzne przy zespoleniach okien należy zachować min. 20 cm odległości pomiędzy oknami w pionie, a także 10 cm między oknami w poziomie.
przekazany wymiar jest rozmiarem okna do którego pasuje roleta.
Roleta ARZ Z-Wave dedykowana jest do okien obrotowych FT_, PT_, uchylno-obrotowych FP_ i PPP_ PreSelect.
Do okien FAKRO FYP proSky i FDY proSky należy zamówić specjalny typ rolety AR_.
Zamawiając akcesoria należy podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie.
INSTRUKCJA konstrukcji ROLETY FAKRO ARZ SOLAR I ARZ Z-WAVE