Roleta dzień noc click 68.5 x 215 cm srebrna marki Mardom promocja 2021

Cena95.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Leroy Merlin

Parametry

Producent:MARDOM
Kategoria:Rolety
Szerokość 68.5 cm
Długość 215 cm
Rodzaj dzień noc

Opis

Roleta dzień noc CLICK 68.5 x 215 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click.

produkt jest w pełni złożony i wystarczy go zamocować na ramie okiennej za pomocą zaczepów, które zatrzaskujemy w odpowiedniej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w sytuacji typowych rolet wewnętrznych.

Już nie musisz się martwić, iż spędzisz cały dzień na konstrukcji – wystarczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzie ń noc to sprytne rozwiązanie używane w aranżacji okien.

Specjalna dwuwarstwowa dzianina, z poziomymi pasami o zróżnicowanej przepuszczalności światła, pozwala w prosty sposób regulować poziom naświetlenia we wnętrzu. Działanie na zasadzie żaluzji, lecz w wersji rolet.

swobodna regulacja pozwala nam adekwatnie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję albo poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Roleta w odcieniu srebrnym podkreśli równocześnie tradycyjne, jak i innowacyjne wnętrza.

Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak aby zachowała swój pierwotny wygląd.