Roleta dzień noc CLICK 68 x 215 cm beżowa (5902166869703) promocja 2021

Cena120.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Leroy Merlin

Parametry

Producent:MARDOM
Kategoria:Rolety
Szerokość 68.5 cm
Długość 215 cm
Rodzaj dzień noc

Opis

Roleta dzień noc CLICK 68x 215 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click.

towar jest w pełni złożony i wystarczy go zamocować na ramie okiennej przy pomocy zaczepów, które zatrzaskujemy w stosownej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w sytuacji typowych rolet wewnętrznych.

Już nie musisz się martwić, że spędzisz cały dzień na konstrukcji – starczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzie ń noc to sprytne rozwiązanie używane w aranżacji okien.

Specjalna dwuwarstwowa dzianina, z poziomymi pasami o zróżnicowanej przepuszczalności światła, pozwala w prosty sposób regulować poziom naświetlenia wewnątrz. Działanie na zasadzie żaluzji, ale w wersji rolet.

luźna regulacja pozwala nam stosownie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję lub poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Beżowa roleta jest na tyle neutralna,spełni oczekiwania w rozmaitych stylach aranżacyjnych.

Kolorystyka świetnie będzie współgrać z konwencjonalnym wystrojem i wyszukanymi, drewnianymi meblami, jak i we wnętrzach bardziej postępowych, gdzie stawiamy na inne mocniejsze dodatki ozdobne. Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak by zachowała swój pierwotny wygląd.