Roleta dzień noc CLICK 68 x 215 cm marmur (5902166870150) promocja 2021

Cena120.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Leroy Merlin

Parametry

Producent:MARDOM
Kategoria:Rolety
Szerokość 68 cm
Długość 215 cm
Rodzaj dzień noc

Opis

Roleta dzień noc CLICK 68 x 215 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click.

towar jest w pełni złożony i starczy go zamocować na ramie okiennej za pomocą zaczepów, które zatrzaskujemy w optymalnej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w przypadku charakterystycznych rolet wewnętrznych.

Już nie musisz się martwić, że spędzisz cały dzień na konstrukcji – starczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzie ń noc to sprytne rozwiązanie używane w aranżacji okien.

Specjalna dwuwarstwowa tkanina, z poziomymi pasami o najróżniejszej przepuszczalności światła, pozwala w łatwy sposób regulować poziom naświetlenia w środku. Działanie na zasadzie żaluzji, lecz w wersji rolet.

swobodna regulacja pozwala nam adekwatnie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję lub poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Uniwersalna roleta w odcieniu beżowego marmuru to perfekcyjna propozycja do tradycyjnych wnętrz, która zaakcentuje piękno i elegancję drewnianych mebli i będzie dla nich tłem.

Taką kolorystykę z łatwością także wykorzystamy w bardziej progresywnych stylizacjach. Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak aby zachowała swój pierwotny wygląd.