Roleta dzień noc CLICK 86 x 140 cm beżowa (5907550505618) promocja 2021

Cena87.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Leroy Merlin

Parametry

Producent:MARDOM
Kategoria:Rolety
Szerokość 86 cm
Długość 140 cm
Rodzaj dzień noc

Opis

Roleta dzień noc CLICK 86 x 140 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click.

artykuł jest w pełni złożony i wystarczy go zamocować na ramie okiennej przy pomocy zaczepów, które zatrzaskujemy w odpowiedniej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w przypadku standardowych rolet wewnętrznych.

Już nie musisz się martwić, iż spędzisz cały dzień na montażu – wystarczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzie ń noc to sprytne rozwiązanie użytkowane w aranżacji okien.

Specjalna dwuwarstwowa dzianina, z poziomymi pasami o zróżnicowanej przepuszczalności światła, pozwala w przystępny sposób regulować poziom naświetlenia wewnątrz. Działanie na zasadzie żaluzji, ale w wersji rolet.

swobodna regulacja pozwala nam stosownie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję lub poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Beżowa roleta jest na tyle neutralna,spełni oczekiwania w przeróżnych stylach aranżacyjnych.

Kolorystyka doskonale będzie współgrać z konwencjonalnym wystrojem i szykownymi, drewnianymi meblami, jak i we wnętrzach bardziej progresywnych, gdzie stawiamy na inne mocniejsze dodatki ozdobne. Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak by zachowała swój pierwotny wygląd.