Mardom Roleta dzień noc click 86 x 140 cm marmur promocja 2021

Cena87.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Leroy Merlin

Parametry

Producent:MARDOM
Kategoria:Rolety
Szerokość 86 cm
Długość 140 cm
Rodzaj dzień noc

Opis

Roleta dzień noc CLICK 86 x 140 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click.

artykuł jest w pełni złożony i starczy go zamocować na ramie okiennej przy pomocy zaczepów, które zatrzaskujemy w odpowiedniej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w sytuacji typowych rolet wewnętrznych.

Już nie musisz się martwić, że spędzisz cały dzień na konstrukcji – wystarczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzie ń noc to sprytne rozwiązanie używane w aranżacji okien.

Specjalna dwuwarstwowa tkanina, z poziomymi pasami o różnorodnej przepuszczalności światła, pozwala w nietrudny sposób regulować poziom naświetlenia w środku. Działanie na zasadzie żaluzji, lecz w wersji rolet.

swobodna regulacja pozwala nam stosownie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję lub poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Uniwersalna roleta w kolorze beżowego marmuru to wyśmienita sugestia do tradycyjnych wnętrz, która wyeksponuje piękno i elegancję drewnianych mebli i będzie dla nich tłem.

Taką kolorystykę z łatwością jeszcze wykorzystamy w bardziej postępowych stylizacjach. Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak aby zachowała swój pierwotny wygląd.