Mardom Roleta dzień noc click 86 x 140 cm srebrna promocja 2021

Cena87.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Leroy Merlin

Parametry

Producent:MARDOM
Kategoria:Rolety
Szerokość 86 cm
Długość 140 cm
Rodzaj dzień noc

Opis

Roleta dzień noc CLICK 86 x 140 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click.

produkt jest w pełni złożony i starczy go zamocować na ramie okiennej za pomocą zaczepów, które zatrzaskujemy w stosownej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w przypadku typowych rolet wewnętrznych.

Już nie musisz się martwić, iż spędzisz cały dzień na montażu – wystarczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzie ń noc to sprytne rozwiązanie używane w aranżacji okien.

Specjalna dwuwarstwowa dzianina, z poziomymi pasami o zróżnicowanej przepuszczalności światła, pozwala w nieskomplikowany sposób regulować poziom naświetlenia we wnętrzu. Działanie na zasadzie żaluzji, lecz w wersji rolet.

luźna regulacja pozwala nam optymalnie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję lub poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Roleta w odcieniu metalicznym uwydatni równocześnie klasyczne, jak i innowacyjne wnętrza.

Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak aby zachowała swój pierwotny wygląd.