Mardom Roleta dzień noc click 91 x 140 cm beżowa promocja 2021

Cena91.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Leroy Merlin

Parametry

Producent:MARDOM
Kategoria:Rolety
Szerokość 91 cm
Długość 140 cm
Rodzaj dzień noc

Opis

Roleta dzień noc CLICK 91 x 140 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click.

towar jest w pełni złożony i starczy go zamocować na ramie okiennej przy pomocy zaczepów, które zatrzaskujemy w stosownej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w sytuacji charakterystycznych rolet wewnętrznych.

Już nie musisz się martwić, iż spędzisz cały dzień na montażu – wystarczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzie ń noc to sprytne rozwiązanie wykorzystywane w aranżacji okien.

Specjalna dwuwarstwowa tkanina, z poziomymi pasami o przeróżnej przepuszczalności światła, pozwala w przystępny sposób regulować poziom naświetlenia w środku. Działanie na zasadzie żaluzji, lecz w wersji rolet.

luźna regulacja pozwala nam trafnie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję lub poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Beżowa roleta jest na tyle neutralna,spełni oczekiwania w najróżniejszych stylach aranżacyjnych.

Kolorystyka znakomicie będzie współgrać z konwencjonalnym wystrojem i eleganckimi, drewnianymi meblami, jak i we wnętrzach bardziej nowoczesnych, gdzie stawiamy na inne mocniejsze dodatki dekoracyjne. Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak aby zachowała swój pierwotny wygląd.