Roleta dzień noc CLICK 91 x 140 cm stalowa promocja 2021

Cena91.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Leroy Merlin

Parametry

Producent:MARDOM
Kategoria:Rolety
Szerokość 91 cm
Długość 140 cm
Rodzaj dzień noc

Opis

Roleta dzień noc CLICK 91 x 140 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click.

produkt jest w pełni złożony i starczy go zamocować na ramie okiennej za pomocą zaczepów, które zatrzaskujemy w odpowiedniej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w przypadku charakterystycznych rolet wewnętrznych.

Już nie musisz się martwić, że spędzisz cały dzień na konstrukcji – wystarczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzie ń noc to sprytne rozwiązanie używane w aranżacji okien.

Specjalna dwuwarstwowa dzianina, z poziomymi pasami o różnorodnej przepuszczalności światła, pozwala w łatwy sposób regulować poziom naświetlenia w środku. Działanie na zasadzie żaluzji, ale w wersji rolet.

luźna regulacja pozwala nam optymalnie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję albo poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Roleta w odcieniu stalowym podkreśli zarówno konwencjonalne, jak i progresywne wnętrza.

Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak żeby zachowała swój pierwotny wygląd.