Roleta okienna MINI 43 x 160 cm brązowa INSPIRE (5904939055610) promocja 2020

Cena24.88
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Leroy Merlin

Parametry

Producent:INSPIRE
Kategoria:Rolety
Szerokość 43 cm
Długość 160 cm

Opis

Rolety okienne to dziś konieczny i ważny komponent w naszych mieszkaniach. W związku ze wzrostem budownictwa mieszkalnego, wielokrotnie zdarza się, że budynki są wyjątkowo blisko siebie i to my musimy zadbać o to, by zapewnić sobie prywatność.

Roleta mini INSPIRE w wymiarze 43 x 160 cm genialnie odpowiada na tego rodzaju potrzebę. Półprzepuszczalna dzianina poliestrowa charakteryzuje się dużą niepodatnością na uszkodzenia i działanie promieni słonecznych.

Kolor brązowy należy do gamy barw natury, sprawi to,artykuł świetnie wkomponuje się w każdy rodzaj aranżacji. Dzianina nawinięta jest na stalową rurę o średnicy 3 cm i przyklejona specjalnym, trwałym klejem.

kompletna szerokość rolety z kompletnym mechanizmem to 46,5 cm. Biały mechanizm koralikowy pozwala na prostą regulację wysokości rolety, a na dodatek mieści specjalne zabezpieczenie przed dziećmi. Towar asygnowany jest do wykorzystywania wewnętrznego i zezwala na bezinwazyjny sposób konstrukcji na ramie okiennej, za pomocą specjalnych uchwytów.