Blackwheels BW-690 promocja 2021

Cena229.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Blackwheels
Kategoria:Rolki

Opis

Jazda na rolkach jest wyjątkowo dobrym sposobem nie tylko na relaks i spędzanie wolnego czasu, lecz także na zrzucenie zbędnych kilogramów. Przedstawiona wersja rolek została specjalnie przypasowana do budowy stopy, dzięki czemu jazda będzie jeszcze bardziej komfortowa.

Rolki pozostały wyposażone w intuicyjny system płynnej regulacji One Step Adjustment. Wspaniale nadają się zwłaszcza dla dzieci, którym noga prędko rośnie. Zmiana rozmiaru nie wymaga żadnych narzędzi. Wystarczy zwolnić blokadę, wybrać jedną z czterech długości, rozsunąć rolkę i zacisnąć blokadę.

W kluczowych miejscach rolki zostały umocnione skorupą Blackwheels A-Power z twardych tworzyw sztucznych. Gwarantuje to optymalnyą sztywność całej konstrukcji, lepszą kontrolę w czasie jazdy i zabezpiecza przed uszkodzeniami.

Wytrzymałe Blackwheels BW Classic o twardości 82A, wydajnie amortyzują drgania w czasie jazdy. Prawidłową płynność jazdy natomiast zapewniają wysokiej klasy łożyska ABEC-7 Carbon Steel (siódmy z dziewięciu stopni dokładności wytwarzania łożysk w skali ABEC).

Stopę w trakcie jazdy broni komfortowy but Blackwheels Comfort Performance, kołnierz zagwarantuje przypasowanie do żeńskiej nogi, natomiast miękkie wykończenie unosi komfort jazdy. Podstawą jest tutaj wytrzymała płoza 3D aluminium z nisko położonym środkiem ciężkości i profilem, który sprawnie przekazuje energię z ruchu ciała na kółka.

Rolki - tabela rozmiarów: wymiar długość wew. W [cm] 32-35 19-21,5 36-39 21,5-24 40-43 24-27