Blackwheels Race promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Blackwheels Race oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Rolki fitness BlackWheels Race M
299.00
SportowyRaj.pl
Rolki fitness BlackWheels Race
319.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Blackwheels
Kategoria:Rolki

Opis

Jazda na rolkach jest nad wyraz korzystnym sposobem nie tylko na relaks i spędzanie wolnego czasu, lecz także na zrzucenie zbędnych kilogramów. Rolki fitness Race Blackwheels doskonale nadają się zarówno do dłuższych regularnych treningów jak i do sporadycznej jazdy.

Płynność jazdy natomiast zapewniają wysokiej klasy łożyska ABEC-7 Carbon Steel (siódmy z dziewięciu poziomów skrupulatności wytwarzania łożysk w skali ABEC). Wytrzymałe kółka typu BW Transparent o twardości 82A, efektywnie amortyzują drgania w czasie jazdy.

Podstawą jest tutaj wytrzymała płoza Frame Power EVO 3D z nisko położonym środkiem ciężkości i profilem, który sprawnie przekazuje energię z ruchu ciała na kółka. W kluczowych miejscach rolki pozostały umocnione skorupą BW Power Resist z twardych tworzyw sztucznych.

zagwarantuje to stosownyą sztywność całej konstrukcji, udoskonaloną kontrolę w czasie jazdy i zabezpiecza przed uszkodzeniami. Stopę podczas jazdy chroni dopracowany system mocowania BW Slant Deliver Asymetryczne wiązanie upraszcza przypasowanie do stopy, pasek dodatkowo dociska piętę, a klamra stabilizuje nogę i uniemożliwia kontuzjom.

Rolki - tabela rozmiarów: rozmiar długość wew. W [cm] 41 25,5 42 26 43 26,5 44 27 45 27,5 46 29