After 2. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem - Dostawa zamówienia do jednej ze 170 księgarni Matras za DARMO, OMGBooks promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem After 2. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem - Dostawa zamówienia do jednej ze 170 księgarni Matras za DARMO, OMGBooks oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 30.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
After. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem - Anna Todd
30.00
InBook.pl
After 2. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem Todd Anna
30.79
MegaKsiazki.pl
After. Tom 2. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem
31.92
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:MIĘDZY SŁOWAMI WYDAWNICTWO
Kategoria:Romanse, literatura kobieca i obyczajowa
ISBN 9788324026883
Oprawa miękka
Autor Anna Todd
Wydawnictwo OMGBooks
Ilość stron 656
Rok wydania 2015

Opis

Największy fenomen książkowy tego roku! Powieść, która doczekała się miliarda odsłon w serwisie Wattpad. Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina i na to, co zdarzyło się później. Kiedy wydawało się już, iż ich związek wkracza na nowy poziom, Tessa dowiaduje się, co naprawdę kierowało Hardinem na początku ich znajomości. Takiego okrucieństwa Tessa nie może wybaczyć nawet jemu. By zapomnieć o Hardinie, rzuca się w wir pracy. Lecz Hardin nie ma zamiaru się poddać… Czy Tessa jest w stanie wybaczyć Hardinowi? I – co ważniejsze – czy Hardin jest w stanie się zmienić?


Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a teraz sama ukrywa przed nim prawdę. Chce zastosować wielką szansę w karierze, lecz wie, że to będzie cios dla jej związku. Gdy Hardin dowie się o jej przeprowadzce, wpadnie we wściekłość. Aby zatrzymać Tessę przy sobie, nie cofnie się przed niczym. Nawet przed wystawieniem na próbę jej zaufania.
I to właśnie teraz, gdy jej najbliżsi przyjaciele okazali się największymi wrogami.
Jedyną osobą, na której może polegać, jest Zed…
Czy Hardin zaakceptuje decyzję Tessy o wyjeździe?
Czy Tessa zerwie znajomość z Zedem? A może zbliży się do niego jeszcze bardziej?
NAJWIĘKSZY FENOMEN KSIĄŻKOWY OSTATNICH LAT
POWIEŚĆ, KTÓRA DOCZEKAŁA SIĘ MILIARDA ODSŁON W SERWISIE WATTPAD

Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się PRZED POZNANIEM HARDINA, i na to, co zdarzyło się PÓŹNIEJ.
Kiedy Tessa początkuje studia, jej życie wydaje się nieprzeciętnie poukładane: chce spełnić marzenia o pracy w wydawnictwie i jak najszybciej zjednoczyć się z ukochanym Noah, który czeka na nią w rodzinnym mieście.
ale spotkanie Hardina, który wydaje się jej całkowitym przeciwieństwem, wywróci jej życie do góry nogami. Hardin jest arogancki, zbuntowany i w niczym nie przypomina troskliwego Noah. Ale to on budzi w Tessie uczucia, jakich dotąd nie zaznała.

FILM W KINACH OD 12 KWIETNIA

Związek Tessy i Hardina przeszedł mnóstwo prób, ale po każdej z nich uczucie między nimi było coraz mocniejsze.
Wszystko się zmienia, gdy Hardin odkrywa coraz bardziej mroczną przeszłość swej rodziny. To dla niego cios nie do zniesienia. W rozpaczy posuwa się do czegoś, czego Tessa nie jest w stanie mu wybaczyć. Dziewczyna rozpoczyna rozumieć,jednak kocha Hardina ponad wszystko, nie może z nim zostać.
Czy tak ma wyglądać koniec ich miłości? Czy Hardin będzie chciał zawalczyć o związek z Tessą, a w głównej mierze - o samego siebie?