Energioobieg marki Novae res promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Energioobieg marki Novae res oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 22.05 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Energioobieg
22.05
TaniaKsiazka.pl
Energioobieg
22.05
Bee.pl

Parametry

Producent:Novae Res
Kategoria:Romanse, literatura kobieca i obyczajowa
ISBN 9788382196962
Oprawa miękka
Autor Dariusz Konon
Wydawnictwo Novae Res
Ilość stron 260
Rok wydania 2021

Opis


Tylko potężny wstrząs może być impulsem do zmiany.

Jak to możliwe, że człowiek stracił łączność ze swoim wewnętrznym głosem, zapomniał o solidnej energii, którą dysponuje? Co musiałoby się stać, żeby ludzie ponownie uwierzyli w ogromną moc słów, emocji czy myśli i zaczęli ją świadomie wykorzystywać?
Dla czwórki przyjaciół: Oliviera, Oskara, Patrycji i Wiktorii rzeczywistość, jaką do tej pory znali, zaczyna się drastycznie zmieniać. Na początku to delikatne, niemal niezauważalne sygnały, które budzą zdziwienie. Z czasem jednak całą ludzkość ogarnia panika. Co tydzień jedno z zaskakujących zdarzeń wywraca świat do góry nogami. W restauracjach pojawiają się dania z mięsa psów i kotów, w aptekach brakuje leków, a ludzie tracą zmysły i swój naturalny odcień skóry…
Czy przełomowa ingerencja Bithiel, Córki Bożej, jest w stanie wprowadzić nowy porządek świata i przygotować wszystkich na Erę Wodnika? Czy uda się jej zawrócić ludzkość z drogi ku zagładzie? A może już dawno jest za późno, aby podnieść wibracje w ziemskim energioobiegu?
Tytuł Energioobieg Autor Dariusz Konon Wydawnictwo Novae Res EAN 9788382196962 ISBN 9788382196962 Kategoria Literatura\Obyczajowa ilość stron 260 Rok wydania 2021 Oprawa Miękka ze skrzydełkami Wydanie 1