Hashtag: moje_piękne_życie marki Novae res promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hashtag: moje_piękne_życie marki Novae res oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 26.32 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Hashtag: moje_piękne_życie
26.32
TaniaKsiazka.pl
Hashtag: moje_piękne_życie
27.23
Empik

Parametry

Producent:Novae res
Kategoria:Romanse, literatura kobieca i obyczajowa
ISBN 9788383132396
Autor Katarzyna Misiołek
Wydawnictwo Novae Res
Ilość stron 314

Opis

Słodko-gorzka historia o tym, jak niejednokrotnie pozory mylą.

Poznajcie dwie Joanny. Pierwsza jest popularną instagramerką, kreatorką szczęścia współpracującą z wieloma modnymi firmami. Jej dom pod lasem to iście bajkowa oaza spokoju, wytworzona, żeby codziennie smakować uroki życia. Joanna numer dwa jest żoną znanego, aroganckiego biznesmena, synową jego matki wiedźmy i matką krnąbrnej córki. Obie Joanny spotykają się w ciele czterdziestoletniej kobiety, zmagającej się ze wspomnieniem tragicznego wydarzenia sprzed lat. Kolejne maski posiadają pozwolić jej na prowadzenie normalnego, ustabilizowanego życia w świecie, w którym najważniejsze są pozory. Ale one nigdy nie zastąpią prawdziwego szczęścia Czy Joanna znajdzie w sobie siłę, żeby wyrwać się z matni ładnych złudzeń?

Czasem myślę, że jestem niczyja. Nikt nie kocha mnie tak bardzo, by nazwać mnie najważniejszą. Istnieję otoczona ludźmi, których nazywam rodziną, lecz nikt z nich nie myśli o mnie jak o kimś, bez kogo nie mógłby oddychać Egzystujemy tuż obok siebie, obojętni, przesadnie grzeczni, obcy. Mąż, córka, teściowa, matka i coraz dalszy ojciec puste słowa, zwykłe wydmuszki. Czasem myślę, iż to moja wina.