Miłość pod naszym niebem, eSPe promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Miłość pod naszym niebem, eSPe oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 26.46 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Miłość pod naszym niebem
26.46
TaniaKsiazka.pl
Miłość pod naszym niebem
34.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Kubik Sylwia
Kategoria:Romanse, literatura kobieca i obyczajowa
ISBN 9788382010299
Oprawa broszurowa
Autor Sylwia Kubik
Wydawnictwo eSPe
Ilość stron 384
Rok wydania 2020

Opis

Poznaj dalsze losy bohaterów bestsellerowej powieści "Pod naszym niebem"!

Na polach złocą się zboża, w sadach rumienią się owoce, a w sercach mieszkańców Brzozówki dojrzewają najważniejsze życiowe decyzje. Czy pod naszym niebem dojrzeje tego lata także miłość? Kolejna po rewelacyjnie przyjętym debiucie książka Sylwii Kubik to dalszy ciąg wzruszającej i pełnej humoru opowieści o świecie, w którym życie – choć nie jest proste – zniewala prostotą, oczarowując smakiem i zapachem domowego chleba, placków ze śmietaną oraz kompotu porzeczkowego. W niepokaźnej wsi na Powiślu skomplikowana historia łączy się z trudną teraźniejszością, a lokalni mieszkańcy i przybysze uczą się od siebie, jak żyć. Zajrzyj pod nasze niebo, by poznać ich wszelkich osobiście!

To powieść z cyklu tych, które się otwiera i czyta aż do ostatniej strony. Bez przerwy. Bohaterowie niepostrzeżenie stają się naszymi przyjaciółmi. Wciągająca, wzruszająca i zarażająca wiarą w to, iż w życiu wszystko jest realne, a po każdym zakręcie pojawia się prosta, obfita droga. Polecam z całego serca!

Magdalena Kordel

W Brzozówce lato w pełni. Nie bez śladowych niesnasek, ale w sąsiedztwie zbóż i polnych kwiatów kwitną tu również miłość, przyjaźń i relacje sąsiedzkie. Każdy, kto tu trafia, znajduje swoje miejsce. Choćby jeśli na początku wydaje mu się, iż nie nadaje się. Ty również będziesz się tu prawidłowo czuć.

Agnieszka Łopatowska, interia.pl

Sylwia Kubik – od urodzenia mieszkanka wsi na Powiślu. Zakochana w miejscowych zabytkach i krajobrazach. Polonistka z powołania i zawodu. Uwielbia literaturę, historię, las i gotowanie. Żona Wojciecha i matka dwóch nadzwyczajnych córek Anielki i Gabrielki. Autorka powieści Pod naszym niebem. Każdy ma swoje miejsce na ziemi.