Ogniste serca marki Novae res promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Ogniste serca marki Novae res oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 22.14 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
Ogniste serca
22.14
Empik
Ogniste serca
22.71
Bee.pl
Ogniste serca
22.71
TaniaKsiazka.pl
Ogniste serca
28.80
TaniaKsiazka.pl
Ogniste serca
33.29
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Novae Res
Kategoria:Romanse, literatura kobieca i obyczajowa
ISBN 9788382192544
Oprawa miękka
Autor Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wydawnictwo Novae Res
Ilość stron 310
Rok wydania 2022

Opis


Kiedy osiemnastoletnia Anna po wielu latach wraca do rodzinnego miasteczka w Teksasie, czuje się zagubiona i wyalienowana. Jako córka burmistrza traktowana jest przez rówieśników z dystansem i nieufnością, a jej rodzice, wiecznie zajęci karierą i przestrzeganiem konwenansów, nie posiadają dla niej zbyt dużo czasu. Wszystko się zmienia, kiedy pewnego wieczora na jej drodze staje Jax - przystojny harleyowiec, który pod maską niepokornego twardziela skrywa narastające poczucie osamotnienia. Ich pierwszy pocałunek stanie się preludium do wielu seksownych nocy wypełnionych namiętnością, jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyli, a uczucie, które ekspresowo zacznie przybierać na sile, wkrótce pochłonie ich bez reszty. Nieprzerwanie spragnieni swoich ciał i nowych doznań, nie zauważają, iż dookoła nich przybywa ludzi, dla których ten związek staje się solą w oku… Czy młodym kochankom wystarczy odwagi, żeby złamać zasady i podążać za swoimi marzeniami?

Powieść została opublikowana w 2017 roku nakłademwydawnictwa Novae Res pod tytułem Boys from Hell.

Anna usłyszała, iż ktoś nadchodzi, a po chwili jakiś cień przesłonił jej słońce. Zrobiła daszek z dłoni i spojrzała do góry.
– Wiesz, że mogę zadzwonić po szeryfa? – spytał Jax, patrząc na nią zza ciemnych okularów.
Anna poderwała się tak gwałtownie, że okulary, które miała na nosie, wpadły do wody.– Jezu... Super... – jęknęła i spojrzała na niego, znakomicie widząc swoje odbicie w ciemnych szkłach jego okularów. – Dzięki... – rzuciła w jego stronę.
Chłopak, a właściwie mężczyzna, pokręcił głową i się uśmiechnął.
– Jesteś na moim pomoście.
– Taaa, jasne... – Wzruszyła ramionami, schyliła się po bluzeczkę i włożyła ją, dzięki czemu od razu poczuła się pewniej.
Ogarnął wzrokiem jej nogi, ramiona i piersi i dziękował sobie samemu, iż miał okula-ry z przyciemnianymi szkłami.
– Tak, jasne, panno Scott. Wtargnęłaś na posesję Cunnamów. Jesteś intruzem. Mam prawo cię unieszkodliwić i wezwać szeryfa.

Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wrocławska pisarka, zwana przez swoich czytelników dilerką emocji. Autorka ponad 40 bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji. Jej książki są hitami wśród czytelników lubiących akcję, emocje i miłość. Sprzedały się do tej pory w setkach tysięcy egzemplarzy.

FB: Agnieszka Lingas-Łoniewska Pisarka
IG: lingasloniewska_writer
Tytuł Ogniste serca Autor Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo Novae Res EAN 9788382192544 ISBN 9788382192544 Kategoria Literatura\Obyczajowa liczba stron 310 Rok wydania 2022 Oprawa Miękka Wydanie 1