Słone jabłka marki Novae res promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Słone jabłka marki Novae res oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 23.44 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
Słone jabłka
23.44
TaniaKsiazka.pl
-16%
Słone jabłka
23.44
Bee.pl
Słone Jabłka
27.90
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Novae Res
Kategoria:Romanse, literatura kobieca i obyczajowa
ISBN 9788382193336
Oprawa miękka
Autor Beata Olejnik
Wydawnictwo Novae Res
Ilość stron 318
Rok wydania 2021

Opis


Właśnie wtedy, kiedy wydaje ci się, że panujesz nad własnym życiem, ono szykuje dla ciebie najbardziej nieprawdopodobny scenariusz

Dagmara, młoda agentka nieruchomości, prowadzi spokojne i uporządkowane życie. Jedynym emocjonującym akcentem są kłopoty, w jakie niejednokrotnie pakuje się jej najkorzystniejsza przyjaciółka, Kinga. Pewnego dnia, przechodząc poprzez most nad rzeką, widzi młodego mężczyznę, który najwyraźniej próbuje odebrać sobie życie… To zdarzenie sprawi, że życie obu pań zmieni się na zawsze. Wplątane w nieznający litości światek przestępczy, wkrótce poznają mroczną stronę ludzkiej natury i będą musiały dokonać dramatycznych wyborów, które zaważą na ich przyszłości. Jaką cenę zapłacą za próbę powrotu do normalnego życia?

„Woda, głęboka woda. Czarna toń przyciągała jej wzrok za każdym razem, gdy tędy przechodziła. Miała dziwne pragnienie zanurzenia się w tej otchłani na zawsze. Nie mogła odgonić od siebie tej myśli. Na wszelki wypadek szła daleko od barierek mostu, samym brzegiem chodnika, co też nie było rozsądne. Czuła podmuch pędzących samochodów - jeden nieopatrzny ruch i znalazłaby się pod kołami któregoś z nich. Jakiś kierowca choćby zatrąbił nerwowo, wymachując rękoma i pukając się w czoło.
– Cholera! – szepnęła pod nosem i przesunęła się na środek chodnika. – Niech ten most już się skończy.

Beata Olejnik
Urodziła się w 1963 roku we Wrocławiu. Swoją przygodę z pisaniem zaczęła już w wieku dojrzałym. Skupia wokół siebie ludzi, którzy chętnie jej się zwierzają. W ten sposób zdobywa inspiracje do tworzenia kolejnych powieści. Pisze dosłownie wszędzie, ponieważ wena najczęściej nachodzi ją w przerwach między realizowaniem najróżniejszych czynności. Lubi naturę, zwłaszcza góry, co niejednokrotnie znajduje odzwierciedlenie w jej utworach. Uwielbia zwierzęta, wszystkie... Uważa, iż potrafią być mądrzejsze od ludzi, bezinteresowne, kochające i zabawne. Do tej pory opublikowała trzy książki: Jego tajemnica, W deszczu łatwej ukryć łzy i Sukienka w żyrafy.
Tytuł Słone jabłka Autor Beata Olejnik Wydawnictwo Novae Res EAN 9788382193336 ISBN 9788382193336 Kategoria Literatura\Obyczajowa liczba stron 318 Rok wydania 2021 Oprawa Miękka Wydanie 1