Tajne blizny. o czym milczę od lat. tom 1. officium marki Novae res promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Tajne blizny. o czym milczę od lat. tom 1. officium marki Novae res oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 28.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Tajne blizny. O czym milczę od lat. Tom 1. Officium
28.90
Empik
Officium. Tajne blizny. O czym milczę od lat. Tom 1
29.64
TaniaKsiazka.pl
Officium. Tajne blizny. O czym milczę od lat. Tom 1
29.64
Bee.pl

Parametry

Producent:Novae Res
Kategoria:Romanse, literatura kobieca i obyczajowa
ISBN 9788382192476
Oprawa miękka
Autor Aneta Wybieralska
Wydawnictwo Novae Res
Ilość stron 408
Rok wydania 2021

Opis


Kobiety w służbach specjalnych.

Patrząc wstecz na swoją służbę w jednej z formacji resortu spraw wewnętrznych, Agnieszka nie ma wątpliwości, że gdyby wiedziała, jak ojczyzna podziękuje jej za te wszystkie trudne lata, zapewne wybrałaby inny zawód. Swoją decyzję podjęła zaraz po studiach i bardzo prędko przekonała się, iż praca w służbach specjalnych wygląda zupełnie inaczej, niżeli sobie to wyobrażała. Zwłaszcza, kiedy jest się kobietą… Za czasów ustroju optymalnie minionego pomijaną przy podwyżkach, premiach, awansach na wyższe poziomy, w najkorzystniejszym razie traktowaną jak wyrobnica lub maskotka łagodząca obyczaje, w najgorszym – narażona na molestowanie i mobbing. Potem nastąpiły demokratyczne zmiany, minimalistyczne komisje weryfikacyjne i świeże formacje. I było już tylko… po staremu. „Tajne blizny" to pełne refleksji, lecz także humoru i autoironii wspomnienia kobiety, która odkrywa przed czytelnikiem niewiele znane realia pracy w służbach specjalnych, prezentując je z jeszcze nieznanej, nie-męskiej perspektywy. To powieść zabawna, atrakcyjna,najczęściej – poruszająca aktualne ponadto dziś problemy.

„teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby przyznać się do kilku czynów, moich i cudzych, ponieważ nie służę już od paru ładnych lat. W sensie, że publicznie i ojczyźnie.
Funkcjonuję sobie na marginesie polityki i władzy jako wyrzutek społeczeństwa. Nawet czasami jako „chamska hołota". Dosyć skromnie, co prawda, ale w miarę poprawnie.
Nie dorobiłam się na tej mojej służbie, a mogłam."
Tytuł Tajne blizny. O czym milczę od lat. Kobiety w służbach specjalnych. Tom 1 Officium Autor Aneta Wybieralska-Oczko Wydawnictwo Novae Res EAN 9788382192476 ISBN 9788382192476 Kategoria Literatura\Obyczajowa ilość stron 408 Rok wydania 2021 Oprawa Miękka Wydanie 1