teraz mogę wszystko. tom 2 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem teraz mogę wszystko. tom 2 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 27.35 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Teraz mogę wszystko. Tom 2
27.35
Bee.pl
Teraz mogę wszystko
32.18
Empik

Parametry

Producent:Novae Res
Kategoria:Romanse, literatura kobieca i obyczajowa
ISBN 9788383131832
Autor Natalia Popławska
Wydawnictwo Novae Res

Opis

W walce o miłość wszystkie chwyty są dozwolone Upojna noc z Ozym kończy się dla Madelaine gorzką lekcją, po której młoda kobieta wyrzeka się jakichkolwiek pozytywnych uczuć wobec braci Molie. Jednak zachęcona słodkimi słówkami Bastiena postanawia dać mu jeszcze jedną szansę – dla dobra swojego i swej córki.

Tymczasem Ozy uświadamia sobie, iż padł ofiarą zaplanowanej przez brata perfidnej manipulacji, w wyniku której stracił ukochaną kobietę. Tym razem zrobi wszystko, by odzyskać ją na prawidłowe, a wychodzące na jaw mroczne tajemnice rodziny Molie niespodziewanie mogą w tym pomóc… Jak smakuje mistrzowsko zaplanowana zemsta? Kto tu tak naprawdę jest godny współczucia, a kto pogardy? I czy patchworkowa rodzina Molie nauczy się w końcu żyć w zgodzie? Powyższy opis pochodzi od wydawcy.