Novae res Zerwany układ. złamane serce. tom 1 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Novae res Zerwany układ. złamane serce. tom 1 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 28.62 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Zerwany układ. Złamane serce. Tom 1
28.62
TaniaKsiazka.pl
Zerwany układ. Złamane serce. Tom 1
28.62
Bee.pl

Parametry

Producent:Novae Res
Kategoria:Romanse, literatura kobieca i obyczajowa
ISBN 9788382198454
Oprawa miękka
Autor Paulina Hanus
Wydawnictwo Novae Res
Ilość stron 340
Rok wydania 2022

Opis

W mafijnym świecie miłość możesz wybrać tylko raz, o ile w ogóle będzie Ci to informacje
Daniel miał tylko jedno zadanie rozkochać w sobie Olivię, córkę policjanta, i tym samym zrealizować plan będący częścią gangsterskich porachunków. Pewny swych kuszących zdolności, był przekonany,bezproblemowo osiągnie cel. Z dnia na dzień wszystko rozpoczyna się jednak komplikować, bowiem do walki o uczucie dziewczyny dołącza kolejny gracz Marcel, starszy brat Daniela. Każdy z nich ma swoje własne ukryte motywy i ambicje. A Olivia nie zdaje sobie sprawy, że będzie musiała dokonać wyboru, który zaważy na całym jej przyszłym życiu
W tym kipiącym od emocji trójkącie miłość od nienawiści dzieli tylko cienka granica. Kto mówi prawdę, a kto nie potrafi wyplątać się z sieci kłamstw? Kto zwycięży w grze o najwyższą stawkę, a kto straci wszystko?
Jedno jest pewne: gdy w grę wchodzi prawdziwe uczucie, nie ma miejsca na kompromisy.
Twoim zadaniem będzie ona. Podał nam zdjęcie kobiety, bez żadnych wyjaśnień.
Gdy ją zobaczyłem, uderzyła mnie fala gorąca. Dziewczyna miała drobną budowę ciała, ale widać było po jej sylwetce, że wie, co to sport. Jej oczy błyszczały jak diamenty. Gdybym powiedział, że nie zrobiła na mnie wrażenia, skłamałbym. Ukradkiem zauważyłem w oczach mojego brata iskrę, która pojawiała się u niego zawsze, gdy wpadła mu w oko kolejna laska. Problem jest taki,momentalnie się nimi nudzi.
To córka Wilczyka. Masz ją rozkochać w sobie. Rób, co musisz, byle tylko zadanie wykonać dokończył ojciec bez owijania w bawełnę.
I to wszystko? odpowiedział brat z wyszczerzonymi zębami. Bułka z masłem. Zajmie mi to góra dobę i będzie moja.