Huawei Router ax3 dual-core promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Huawei Router ax3 dual-core oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Router HUAWEI AX3 WS7100-20 Dual Core Wi-Fi 6
199.00
Media Expert
AX3 (Dual-core) Router HUAWEI
239.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:HUAWEI
Kategoria:Routery i modemy ADSL

Opis

Router HUAWEI AX3 dual-core Witaj w erze Wi-Fi 6 Wi-Fi 5 jest standardem wykorzystywanym obecnie poprzez większość urządzeń, a router HUAWEI AX3 dual-core z Wi-Fi 6 (802.11ax) to nowy standard, który stopniowo pojawia się w urządzeniach przenośnych.

Wi-Fi 6 wprowadził kilka ulepszeń w stosunku do Wi-Fi 5, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na szybsze i bardziej sprawne połączenie z Internetem. Genialna współpraca ze smartfonami obsługującymi HUAWEI Wi-Fi 6 Plus Router HUAWEI AX3 dual-core i smartfony HUAWEI z obsługą Wi-Fi 6 połączenie na miarę nowej epoki.

Opracowany poprzez HUAWE chipset idealnie wykorzystuje kanał o szerokości aż 160 Mhz, zapewniając trafną wydajność i przepustowość. Sygnał HUAWEI Wi-Fi 6 Plus pokona więcej niżeli jedną ścianę Dzięki technologii Dynamic Narrow Bandwidth, opartej na chipsecie Synergy, telefony HUAWEI z obsługą Wi-Fi 6 są w stanie wysyłać do AX3 sygnał mocniejszy o 6 dB w zrównoważonym wąskim paśmie o szerokości 2 MHz.

Fale mogą z łatwością przenikać stałe obiekty, takie jak ściany i podłogi. Oznacza to, iż telefon będzie miał korzystny odbiór sygnału Wi-Fi, choćby podczas łączenia z dala od routera, na przykład na piętrze. Zawrotna szybkość Będziesz pod wrażeniem niesamowitej łączności dostarczanej poprzez router HUAWEI AX3.

Dzięki szerokości pasma 160 MHz i modulacji 1024-QAM jego teoretyczna przepustowość może osiągnąć nawet 3 000 Mb/s (574 Mb/s w częstotliwości 2,4 GHz i 2 402 Mb/s w częstotliwości 5 GHz). Przy takiej szybkości buforowanie i opóźnienia stają się przeszłością.

Ciesz się płynnym streamowaniem i sieciową rozgrywką jak nigdy dotąd. Większa przepustowość z pasmem 160 MHz Dzięki obsłudze kanałów o szerokości 160 MHz najnowocześniejsze smartfony, tablety i notebooky z HUAWEI Wi-Fi 5 mogą powiększyć prędkość połączenia o 60%.

To proponuje nieprzeciętne dotąd wrażenia bez opóźnień na urządzeniach mobilnych.