archer mr200 marki Tp-link promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem archer mr200 marki Tp-link oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
TP-LINK MR200 Czarny
299.00
OleOle!
-14%
TP-LINK MR200 Czarny
299.00
RTV EURO AGD
TP-LINK Archer MR200 Router AC750 4G LTE DualBand SIM
343.00
Zadowolenie.pl
Router TP-LINK Archer MR200 Wireless AC750 LTE 3xLAN, 1xWAN, 1xSIM
349.58
Sferis.pl

Parametry

Producent:TP-Link
Kategoria:Routery i modemy ADSL
Technologia GSM

Opis

ROUTER TP-LINK MR200 AC750 4G LTE NAJWAŻNIEJSZE CECHY Udostępnij swoje połączenie 4G LTE w sieci bezprzewodowej z prędkością do 150Mb/sZintegrowane anteny o pokaźnej mocy zezwalają na jednostajne połączenie i obszerny zasięgNie wymaga konfiguracji, wystarczy włożyć kartę SIMDwa pasma sieci bezprzewodowej o prędkościach 300Mb/s (2,4GHz) i 433Mb/s (5GHz)Port LAN/WAN pozwala na skonfigurowanie uzupełniającego połączenia z Internetem Udostępnij swoją sieć 4G LTE Wykorzystaj pełne możliwości sieci 4G LTE dzięki routerowi Archer MR200, który potrafi osiągnąć szybkości pobierania aż do 150Mb/s.

Archer MR200 pozwala udostępnić sieć 4G LTE wielu urządzeniom jednocześnie abyś mógł cieszyć się filmami, szybkim pobieraniem plików oraz czatem wideo bez przeszkód. Obfity zasięg i dwa pasma Router 4G LTE rozgłasza sieć o łącznej prędkości 733Mb/s na dwóch pasmach jednocześnie.

użycie dwóch różnych pasm pozwala na słuszne działanie sieci i minimalizację zakłóceń. Zaawansowane anteny i najnowsza technika sieci bezprzewodowej pozwalają na osiągnięcie zrównoważonych połączeń i obszernego zasięgu.

Nie wymaga konfiguracji Dzięki zintegrowanemu modemowi 4G LTE oraz slotowi na kartę micro-SIM, wystarczy, że włożysz kartę micro-SIM i włączysz urządzenie, a router automatycznie zwiąże się z siecią operatora i udostępni to połączenie w domowej sieci bezprzewodowej.

Sieć bezprzewodowa, tam gdzie jej Ci potrzeba Archer MR200 proponuje nispotykaną wygodę wykorzystywania i wielofunkcyjność. Możliwość szybkiego ustanowienia sieci bezprzewodowej może być nad wyraz {pomocn|przydatn)a. Archer MR200 to idealne rozwiązanie niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, w biurze, czy na wyjeździe, wystarczy, że podłączysz go do zasilania i włożysz kartę micro-SIM, a router będzie gotowy do pracy.

Zapasowe połączenie WAN Archer MR200 to urządzenie wyposażone w port WAN/LAN, dlatego może pracować jako router w pełni zgodny z modemem kablowym, światłowodowym i DSL. W trybie routera bezprzewodowego połączenie 3G/4G zapewnia stały dostęp do Internetu, gdy sieć główna ulegnie awarii.

Udostępnij swoją sieć 4G LTE Wykorzystaj w pełni możliwości sieci 4G LTE dzięki routerowi Archer MR200, który pozwala udostępnić sieć wielu urządzeniom jednocześnie, abyś mógł cieszyć się filmami, szybkim pobieraniem plików oraz czatem wideo bez przeszkód.

Urządzenie jest w pełni kompatybilne z FDD-LTE i TDD-LTE, obsługiwanymi przez większość operatorów na całym świecie. Aż 64 urządzenia z dostępem do Internetu w tym samym czasie Korzystając z routera Archer MR200 z łatwością zapewnisz połączenie 3G/4G nawet 64 urządzeniom bezprzewodowym, w tym tabletom, laptopom i smartfonom.

Porty LAN mogą także służyć udostępnianiu połączenia z Internetem urządzeniom przewodowym, takim jak komputery stacjonarne. Dostosuj sieć domową do swoich potrzeb Archer MR200 zapewnia dostęp do wielu zaawansowanych narzędzi, aby zarządzanie siecią było dla Ciebie łatwe i wygodneKontrola rodzicielskaBlokuj niestosowne treści i ustawiaj limity dostępu do Internetu, aby dzieci czuły się w sieci bezpiecznie i ograniczały czas spędzany przed komputerem.QoSNadaj wyższy priorytet urządzeniom, które zwykle pracują z większą wydajnością.Sieć dla gościOsobna sieć Wi-Fi dla gości zapewni bezpieczeństwo zasobów Twojej sieci głównej.

Łatwe zarządzanie Dzięki intuicyjnemu interfejsowi webowemu i aplikacji Tether, konfiguracja urządzenia Archer MR200 jest szybka i przyjemna. Aplikacja Tether pozwala na bezproblemowe zarządzanie routerem na urządzeniach z systemami Android lub iOS.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA CECHY SPRZĘTOWEPorty3 porty LAN 10/100Mb/s, 1 port LAN/WAN 10/100Mbps, 1 slot na kartę SIMZasilanie12V/1AWymiary (S x G x W)202 x 141 x 33,6mm (7,95 x 5,55 x 1,32 cali)PrzyciskiWyłącznik sieci bezprzewodowejWyłącznikWPS/ResetAntena3 wewnętrzne anteny sieci bezprzewodowej2 zintegrowane anteny Wi-fiWŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJStandardy bezprzewodoweIEEE 802.11ac/n/a 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2,4GHzCzęstotliwość pracy2,4GHz oraz 5GHzEIRPCE: