router 4g lte wifi n300 mb110-4g marki Tp-link promocja 2024

Cena202.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:TP-Link
Kategoria:Routery i modemy ADSL
Technologia GSM

Opis

MB110-4G Bezprzewodowy router 4G LTE, kanon N, 300 Mb/s Sieć 4G - Udostępnij swoje połączenie internetowe nawet 32 urządzeniom i korzystaj z szybkości pobierania sięgającej do 150 Mb/s. Konfiguracja poprzez włożenie karty - Zapomnij o mozolnym procesie instalacji.

Zgodność z kartami SIM została potwierdzona wieloletnimi próbami terenowymi. Sieć WiFi - prędkie połączenia bezprzewodowe o szybkości do 300 Mb/s. Tryb routera Wi-Fi - Podłącz przewód Ethernet do portu LAN/WAN i korzystaj z połączeń przewodowych w przypadku braku dostępu do sieci 4G.

Superszybkie połączenie 4G LTE dla bezusterkowej sieci Wi-FiRouter MB110-4G korzysta z technologii 4G LTE, by osiągać wysoką prędkość dochodzącą do 150Mb/s pobierania i do 50Mb/s wysyłania. Komfortowy dostęp do sieci 4G za pomocą karty SIMPełna zgodność z FDD-LTE i TDD-LTE umożliwia działanie z większoscią operatorów na całym świecie.

Włóż kartę nano SIM i włącz router, aby udostępnić sieć 4G LTE swoim urządzeniom w sieci Wi-Fi. Dostępne łącze zapasowe WANDzięki w pełni ergonomicznemu portowi WAN/LAN, MB110-4G może pracować jako router, który jest zgodny z modemami kablowymi, światłowodowymi i telefonicznymi, albo dostarczać dostęp do internetu urządzeniom przewodowym.

Sieć Wi-Fi tam, gdzie jej potrzebujeszCiesz się niespotykaną wygodą i wszechstronnością. Urządzenie przeszło wieloletnie testy terenowe, co zapewnia uniwersalną kompatybilność z nowoczesnymi antenami LTE i pozwala dostarczać płynne połączenia.

Korzystaj z prędkiego i stabilnego Wi-Fi, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy pracujesz zdalnie.Bezpieczeństwo: Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje specjalne: Zasilanie: Oprogramowanie: atesty: wymogi sprzętowe: oczekiwania środowiskowe: Akcesoria w komplecie: rozmiary: Pozostałe właściwości:...