Rower trójkołowy rehabilitacyjny safari (dla chłopców 3-7lat) marki Vermeiren promocja 2024

Cena2690.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:Vermeiren
Kategoria:Rowery dla dzieci

Opis

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla chłopców w wieku 3-7 lat SAFARI Vermeiren
Rehabilitacyjny rowerek trójkołowy. Kolorystyka i ozdoby powodują, że rowerek jest przeznaczony dla chłopców. Wyśmienite narzędzie terapeutyczne i rehabilitacyjne dla dzieci z MPD. Rower jest dodatkowo genialny dla dzieci z zachwianym poczuciem równowagi, z zaburzeniami ruchu. Ruch stymulująco wpływa na utrzymanie układu kostno mięśniowego w dobrej kondycji. Udoskonala krążenie, oddychanie, ogólnie wzmacnia organizm. Rowery motywują do działania szczególnie dzieci. Dzięki rowerowi dzieci łatwiej integrują się z rówieśnikami.
Jeżeli chcesz widzieć na twarzy swego dziecka uśmiech i radość, starczy, iż posadzisz go na rowerze. Dzieci uwielbiają jeździć na rowerze. Radość rodzica jest podwójna kiedy przy tej okazji dziecko się rehabilituje.
Bogata gama opcji dodatkowych zezwala na bezpieczną jazdę, a także ustabilizowanie w taki sposób aby nie spadło z rowera.
W standardzie rower jest dostarczany z systemem ostrego koła. Aby jechać należy ciągle pedałować. Dla niektórych osób jest to wyróznione ponieważ wymusza ciągły ruch nóg w ten sposób efekt rehabilitacji jest zintensyfikowany. Jeżeli rower ma być zaopatrzony w inny typ napędu, na przykład wolne koło lub torpedo należy to zaznaczyć przy zamówieniu.
aby dobrać właściwy rower dla dziecka należy zmierzyć wewnętrzną długość nogi, od ziemi do pachwiny. Model SAFARI jest dla dziecka o długości nogi 30cm-46cm.
towar jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją wykorzystywania lub etykietą. Producentem tego typu maszyn jest producent VERMEIREN POLSKA SP.ZO.O.