Rower miejski trekkingowy LIFE 28 promocja 2022

Cena1159.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Homefitness

Parametry

Producent:
Kategoria:Rowery trekkingowe

Opis

  • Model powystawowy w kartonie
  • nadzwyczajny rower trekkingowy: rower to prawdziwy pomocnik na co dzień i do codziennego wykorzystywania, w drodze do pracy,też na dłuższą wycieczkę. Dzięki wysokiej jakości przerzutce Shimano z rowerem trekkingowym LICORNE bez wątpienia będziesz się wspinać w każdym górze.
  • Jakość premium: zoptymalizowana przekładnia łańcucha zagwarantuje stosowny komfort jazdy dzięki czystemu i delikatnemu przełożeniu. Dzięki czemu dotrzesz do celu niezależnie od warunków pogodowych. W dodatku otrzymasz od nas zestaw narzędzi do prędkiego ustawienia i konstrukcji.
  • Jedyne w swym rodzaju wzornictwo: rowery LICORNE mogą błyszczeć nie tylko swoimi wartościami. Dzięki postępowemu i nieszablonowemu wzornictwu wysokiej jakości rowery w każdym położeniu przyciągają wzrok. Dzięki rowerowi Licorne Bike będziesz widzić, dzięki podświetleniu przednim/tła, zgodnie z niemieckimi przepisami o ruchu drogowym każdy na ulicy.
  • Wysokiej jakości materiały: rower jest zaopatrzony w wytrzymałą i wytrzymałą ramę stalową, dzięki czemu możesz korzystać z roweru w każdej sytuacji. Dodatkowo rower jest zmontowany w 85% i po krótkim ustawieniu hamulców i biegów, możesz zacząć bezpośrednio radować.
  • Gwarancja LICORNE BIKE: żeby ułatwić Ci decyzję o zakupie, ponosimy w całości ryzyko i dajemy Ci obietnicę. Jeśli z jakiegoś powodu nie spodoba Ci się rowerowi i odebrać pieniądze. Do 30 dni od zakupu!