Axer Sport Monza promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Axer Sport Monza oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1059.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Rower treningowy AXER FIT Monza A23600
1059.99
ELECTRO.pl
Rower treningowy AXER FIT Monza A23600
1059.99
Media Expert

Parametry

Producent:Axer Sport
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 130 kg
Waga urządzenia 42 kg
Waga koła zamachowego 18 kg
Rodzaj spinning

Opis

Podkręć swój metabolizm, przyspiesz spalanie tkanki tłuszczowej, wymodeluj całe ciało, pozbądź się cellulitu i popraw swoją wydolność. Z zastosowaniem tylko jednego sprzętu zrealizujesz swoje cele szybko, bezpiecznie i komfortowo - rower spiningowy Monza A23600 marki Axer pozwoli Ci osiągnąć atrakcyjne efekty, i to we własnym domu!

Nie jest sekretem, że trening interwałowy jest najkorzystniejszym rozwiązaniem dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy, gdyż znacząco przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej. Rowery spinningowe są wykonane do jazdy interwałowej, a model Monza A23600 to ich najlepszy przedstawiciel.

Dlaczego? w głównej mierze posiada wolnobieg, co powoduje, że jazda jest bezpieczna, a do tego możesz w dowolnej chwili przejść do treningu w wolniejszym tempie, bez straty czasu. Słowem: Twoje interwały są korzystne i maksymalnie wydajne.

Dzięki użyciu 18-kilogramowego koła zamachowego ryzyko kontuzji jest niemal zerowe, jazda jest płynna, bezpieczna dla stawów i szczególnie cicha. Możesz trenować nawet bardzo aktywnie, a Twoje stawy będą nadzwyczajnie odciążone, co więcej - trening możesz odbyć np.

gdy dzieci śpią w pokoju obok, bo praca prezentowanego modelu jest tak cicha,niewątpliwie nie obudzisz domowników i łatwo wygospodarujesz chwilę dla siebie. Możliwość regulacji obciążenia umożliwia dobranie treningu do własnych pragnień i predyspozycji.

Nie martw się, iż nie dasz rady albo iż jazda będzie niewymagająca - nic bardziej mylnego! za każdym razem odbędziesz satysfakcjonujący trening. A dzięki możliwości jazdy w rozmaitej aktywności, licznych pozycjach i zmiennym tempie, w tym wyjątkowo szybkim, każdy Twój trening będzie inny, urozmaicony i nigdy nie odczujesz monotonii.

Na brak znużenia wpływa także możliwość monitoringu przebiegu ćwiczeń i ich natychmiastowej modyfikacji. Ekran pokaże Ci Twoje wyniki i dowiesz się, czy jedziesz zbyt wolno albo ile spalasz kalorii, a potem zareagujesz - przyspieszysz albo zwolnisz tempo, pobijesz swoje rekordy i zmotywujesz się do systematycznej pracy....