BH Fitness I.TFB H862I promocja 2021

Cena3660.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:BH Fitness
Kategoria:Rowery treningowe
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 53 kg
Waga koła zamachowego 14 kg
Rodzaj pionowy

Opis

Model został wykonany z myślą o użytkownikach domowych i zastosowaniu półkomercyjnym. Zastosowano w nim najnowsze technologie m.in. IConcept dający możliwość korzystania z licznych aplikacji treningowych.

Rower i.TFB Bluetooth ma aż 12 programów treningowych z różnorodnymi stopniami trudności, możliwość wykonania treningu sterowanego pulsem (HRC), czy zapisanie w pamięci urządzenia swoich własnych, autorskich treningów (system UPRG) pozwoli Ci zachować wysoką zasobność wykonywanych ćwiczeń i nie dopuści do jakiejkolwiek nudy.

Rower został wyposażony w wyjątkowo poręczny komputer, na ekranie którego możesz posiadać pod stałą kontrolą prędkość, swój puls, który jest mierzony telemetrycznie (opcja), liczba spalonych kalorii, czas treningu, a także przebiegnięty dystans.

Do tego masz możliwość wykonania testów takich jak: Fitness Test, który ocenia produktywność, i Recovery Test, który sprawdza wydolność. Dla maksymalnego komfortu stosowania model dostosowywane w pionie i poziomie nad wyraz pokaźne siodełko XXL, uchwyt na bidon oraz konstrukcję pozwalającą bez problemu wejść na rower.

Chcesz się pozbyć zbędnych kilogramów i poprawić wygląd swej sylwetki? Zdecyduj się na rower treningowy lubianej producenta BH Fitness, a pewno nie pożałujesz....