BH Fitness I.TFB H862I promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem BH Fitness I.TFB H862I oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3490.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Rower pionowy BH Fitness I.TFB Bluetooth H862I
3490.00
SportowyRaj.pl
Rower magnetyczny BH FITNESS I.TFB H862I DARMOWY TRANSPORT
3500.00
ELECTRO.pl
Rower magnetyczny BH FITNESS I.TFB H862I
3500.00
Media Expert

Parametry

Producent:BH Fitness
Kategoria:Rowery treningowe
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 53 kg
Waga koła zamachowego 14 kg
Rodzaj pionowy

Opis

Model został wykonany z myślą o użytkownikach domowych i zastosowaniu półkomercyjnym. Zastosowano w nim najnowsze technologie m.in. IConcept dający możliwość korzystania z licznych aplikacji treningowych.

Rower i.TFB Bluetooth ma aż 12 programów treningowych z różnorodnymi stopniami trudności, możliwość wykonania treningu sterowanego pulsem (HRC), czy zapisanie w pamięci urządzenia swoich własnych, autorskich treningów (system UPRG) pozwoli Ci zachować wysoką zasobność wykonywanych ćwiczeń i nie dopuści do jakiejkolwiek nudy.

Rower został wyposażony w wyjątkowo poręczny komputer, na ekranie którego możesz posiadać pod stałą kontrolą prędkość, swój puls, który jest mierzony telemetrycznie (opcja), liczba spalonych kalorii, czas treningu, a także przebiegnięty dystans.

Do tego masz możliwość wykonania testów takich jak: Fitness Test, który ocenia produktywność, i Recovery Test, który sprawdza wydolność. Dla maksymalnego komfortu stosowania model dostosowywane w pionie i poziomie nad wyraz pokaźne siodełko XXL, uchwyt na bidon oraz konstrukcję pozwalającą bez problemu wejść na rower.

Chcesz się pozbyć zbędnych kilogramów i poprawić wygląd swej sylwetki? Zdecyduj się na rower treningowy lubianej producenta BH Fitness, a pewno nie pożałujesz....