BH Fitness SB2.0 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem BH Fitness SB2.0 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2549.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Rower spinningowy BH Fitness SB2.2 H9162
2549.00
SportowyRaj.pl
Rower spinningowy BH Fitness H9173 SB2.6
2790.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:BH Fitness
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 115 kg
System hamowania mechaniczny
Waga urządzenia 46 kg
Waga koła zamachowego 20 kg
Rodzaj spinning

Opis

Wysportowana sylwetka, świetna kondycja i lepsze samopoczucie. Dołącz do energicznych!

bezusterkowy rower spinningowy SB 2.2 umożliwi Ci regularne treningi bez konieczności wychodzenia z domu. Nie musisz tracić czasu na wyjścia do fitness klubu. Starczy, iż wskoczysz w komfortowe ciuchy i już możesz rozpoczynać ćwiczenia. A ten sprzęt kryje w sobie naprawdę duże możliwości…

Rowerek SB 2.2 znakomicie pasuje do użytku domowego. Jak na sprzęt tego typu nie zajmuje zbyt dużo miejsca w mieszkaniu, a poza tym pracuje w wyciszony sposób (zagwarantuje to zastosowanie postępowego pasa napędowego Poly-V). Precyzja wykonania i staranne dopasowanie każdego elementu gwarantują płynność i rytmiczność – konieczne w energicznej, energicznej jeździe.

Rower spinningowy producenta BH Fitness umożliwi Ci aktywny trening kolarski w zaciszu Twojego mieszkania. To świetny sprzęt do uprawiania jednej z najnowszych form fitness, jaką jest spinning.

Czym różni się rower spinningowy od tradycyjnego?

Na rowerku spinningowym jeździsz w różnorodnych pozycjach, wykonując rozmaite pod względem dynamiczności i zaangażowania mięśni ruchy. Trening na takim rowerku jest wyraźnie bardziej urozmaicony. Jeżdżąc w rytm muzyki, możesz uprawiać tak zwany aerobic na rowerze!

Rower spinningowy SB 2.2 różni się od zwykłych rowerków treningowych także budową. Ma specjalnie wyprofilowaną i niezwykle stabilną ramę oraz kierownicę, która pozwala na zróżnicowanego rodzaju chwyty. Dzięki czemu możesz wydajnie i momentalnie zmieniać pozycję w trakcie jazdy, a także różnicować ułożenie rąk odpowiednio do wykonywanych ćwiczeń. Ponadto kierownicę możesz regulować w pionie i w poziomie, co pozwala Ci przypasować ją do Twojego wzrostu.

Stabilność i solidność konstrukcji oraz bezusterkowy mechanizm hamowania powodują, iż na rowerku SB 2.2 czujesz się bezpiecznie podczas każdej minuty treningu. Pewność każdego ruchu zapewniają Ci wygodne pedały z noskami, należycie utrzymujące stopy w czasie aktywnej jazdy. Model ten posiada także przycisk szybkiego zatrzymania, za pomocą którego w błyskawiczny i bezpieczny sposób zatrzymasz urządzenie w razie zapotrzebowania.

w dodatku poprzez cały czas zachowujesz kontrolę nad ćwiczeniami. Gwarantuje Ci to komputer z czytelnym wyświetlaczem, ukazujący najważniejsze dane o przebiegu jazdy. Dzięki nim możesz dokładnie analizować postępy ćwiczeń i planować sesje treningowe, wprowadzając potrzebne modyfikacje.

Podstawowe dane:

  • system oporu: mechaniczny
  • koło zamachowe: 20 kg
  • ekran:
    • RPM, prędkość, kalorie, d