BH Fitness Superduke promocja 2020

Cena8490.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TopSlim

Parametry

Producent:BH Fitness
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 150 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 46 kg
Waga koła zamachowego 20 kg
Rodzaj spinning

Opis

Rower spiningowy nad wyraz wytrzymałą, stalową ramę pokrytą lakierem proszkowym i warstwą antykorozyjną. Dzięki czemu dostajesz towar najwyższej jakości, który pozwala na ćwiczenia osobom do 150kg, a do tego jest wyjątkowo oporny na rdzę.

Masywne owiewki, takie jak w motocyklach, ponadto pełnią funkcję ochronną ramy. Za niezawodną pracę roweru Duke Mag odpowiada 20-kilogramowe koło zamachowe, które napędzane jest za pomocą napędu paskowego Poly-V.

Napęd ten zasadniczo polepsza technikę pedałowania, lepiej przenosi moc od innych pasków i mniej się rozciąga, tak więc jest mniej awaryjny. Różnorodny, a tym samym skuteczny trening zapewni monitor LCD z 12 programami treningowymi.

Za jego pomocą możesz śledzić najważniejsze właściwości treningowe, takie jak puls, przebyty dystans, czas ćwiczeń czy spalone kalorie. Na rezultaty wpływ ma na dodatek utrzymanie dobrego pulsu. Za pośrednictwem czułego pasa telemetrycznego, dostępnego opcjonalnie, możesz kontrolować tętno i bez problemu utrzymać je na trafnym poziomie.

uzupełniającą zaletą roweru Superduke H940 jest hamulec bezpieczeństwa, który zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas ćwiczeń....