Finnlo Maximum promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Finnlo Maximum oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 7399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-38%
Rower Finnlo Maximum UB 8000
7399.00
SportowyRaj.pl
Rower poziomy Finnlo Maximum RB 8000
8999.00
SportowyRaj.pl
Rower poziomy Finnlo Maximum Cardio Strider 3.1
11499.00
SportowyRaj.pl
Orbitrek Finnlo Maximum EL 8000
11999.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Finnlo
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 150 kg
System hamowania indukcyjny
Waga urządzenia 54 kg
Długość 114 cm
Waga koła zamachowego 14 kg
Rodzaj poziomy

Opis

Orbitrek
 • Generator prądotwórczy
 • Opór: elektromagnetyczny, sterowany komputerowo
 • Napęd: pasek klinowy
 • Przełożenie 1:8
 • Koło zamachowe 20 kg
 • Długość kroku: 51 cm
 • Kółka transportowe
 • Stopki poziomujące
 • skrupulatne łożyska kulkowe
 • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
 • wymiary: 200 x 65 x 172 cm
 • Waga: 122 kg
Komputer
 • znaczny ekran LED
 • Funkcje: czas, dystans, kalorie, szybkość, RPM, puls
 • Puls sensory dotykowe
 • 5 programów standardowych, 1 manualny
 • 1 Fitness test
 • Ocena po zakończonym treningu
 • Możliwość wprowadzania informacji treningowych
 • Watt: 25-200
 • Zintegrowany wentylator

mistrzowski orbitrek z przednim napędem

Dumny przedstawiciel linii Maximum Finnlo, czyli sprzętu asygnowanego do energicznego, komercyjnego użycia w obszernych siłowniach i klubach fitness. Trening na nim jest nad wyraz wygodny, szeroki zakres regulacji oporu oraz znaczne koło zamachowe, co przekłada się na komfort ćwiczeń i płynność pracy urządzenia.

Maksymalny komfort ćwiczeń

Orbitrek został wyposażony w komputer z czytelnym, dużym wyświetlaczem, który ukazuje wszystkie najważniejsze informacje o przebiegu treningu. Pozwala obserwować każdą sesję ćwiczeń i prowadzić ją tak, by była maksymalnie efektywna. Generator prądotwróczy powoduje, iż urządzenie nie wymaga zasilania, a nieduży rozstaw pedałów i adekwatna długość kroku gwarantują naturalne ruchy podczas treningów.

Elektromagnetyczny system oporu

Napęd urządzenia działa na zasadzie emitowanego pola magnetycznego przez elektromagnes, który znajduje się przy kole zamachowym. Odległość pomiędzy nimi jest stała - mechanizm ma niewiele elementów ruchomych, co gwarantuje jego bezusterkowość i długą żywotność. System elektromagnetyczny znamionuje pokaźny zakres oporu wyrażany w Watt. Zapewnia istotnie płynne zarządzanie obciążeniem podczas treningu i umożliwia szczególnie precyzyjne jego dobranie.


Orbitreki Finnlo

marka Finnlo posiada w ofercie orbitreki magnetyczne, a także elektromagnetyczne. Najczęściej wybierane do prowadzenia wygodnego treningu w domu są orbitreki z magnetycznym systemem oporu. Są przystępne w dostępnej cenie, gwarantują płynną pracę bez zrywów sprawność ćwiczeń. Mechanizm oporu jest w nich oparty o koło zamachowe, którego waga ma wpływ na siłę obciążenia (im cięższe koło, tym silniejszy opór może tworzyć orbitrek) i jeden lub dwa magnesy umieszczone tuż nim. Podczas regulacji magnes zbliża się lub oddala od koła i w wyniku czego opór rozszerza się albo ogranicza. W zależności od modelu orbitreka obciążeniem zarządza się na dwa sposoby: ręcznie za pomocą pokrętła albo elektronicznie bezpośrednio z użyciem komputera.

Orbitreki elektromagnetyczne posiadają napęd działający na zasadzie emitowanego pola magnetycznego przez elektromagnes, który znajduje się przy kole zamachowym. Odległość pomiędzy nimi jest stała - mechanizm ma mniej składników ruchomych, co gwarantuje bezawaryjność i długą żywotność. System elektromagnetyczny znamionuje wielki zakres oporu wyrażany w Watt i gwarantuje niezwykle płynne zarządzanie obciążeniem w trakcie treningu i zezwala na nad wyraz staranne jego dostosowanie.


Finnlo

Finnlo jest marką premium i należy do producenta Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w produkcji, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność producenta na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest ciekawy design i najwyższa jakość wykonania i precyzyjne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane oraz doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na bezprecedensowej technologii TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

Asortyment Finnlo jest przeznaczony do stosowania w warunkach domowych oraz do zastosowań profesjonalnych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) oraz w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka albo orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu lub domowej siłowni będzie stał na profesjonalnym poziomie.


artykuł
producent
Kod producenta
3950
EAN
4005251395000
dane podstawowe
Przeznaczenie
Domowe
System hamowania
Elektromagnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]
20
Nośność [kg]
Brak danych
Waga [kg]
122
Wyposażenie
Komputer
System pomiaru tętna
wyświetlacz LCD
Funkcje komputera
Pomiar czasu
Pomiar dystansu
Pomiar szybkości
Pomiar pulsu
Wydatek energetyczny
Maksymalna waga użytkownika [kg]
150
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta