HMS M2005 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem HMS M2005 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Rower magnetyczny HMS M2005 Biały
699.00
Media Expert
Rower magnetyczny biały HMS M2005
849.87
Sferis.pl
Rower magnetyczny szary HMS M2005
849.87
Sferis.pl

Parametry

Producent:HMS
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 120 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 25 kg
Waga koła zamachowego 6 kg
Rodzaj pionowy

Opis

Sprawdzony rower magnetyczny w rozsądnej cenie Rower magnetyczny M2005 to przedstawiciel innowacyjnych przyrządów do treningu cardio z napędem magnetycznym. Na rynku eksponuje się on przede wszystkim stosunkowo niską cenę, jak na tak wysoką jakość.

Trening cardio dla każdego człowieka kojarzy się typowo z przymuszoną aktywnością, którą należy wykonywać, by pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Takie myślenie niejednokrotnie pojawia się u osób, które trenują na topornych urządzeniach, albo wykonują aktywność, która nie jest dla nich trafna.

Rower treningowy M2005 to natomiast sprzęt fitness znanej firmy HMS, który gwarantuje wykonanie konkretnego i przyjemnego treningu cardio. W głównej mierze ze względu na magnetyczny system oporu. Jest to najnowsze rozwiązanie w produkcji tego typu urządzeń - rowerek działa płynnie i cicho, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za tym modelem.

Otoczenie wcale nie musi wiedzieć, że właśnie jeździsz na rowerku - dzięki magnetycznemu systemowi oporu trenujesz w ciszy i możesz skoncentrować się na własnych myślach w walce o kolejne rekordy! przystępny w stosowania Sprzęt fitness w dzisiejszych czasach niejednokrotnie jest naszpikowany wieloma technikami.

To wręcz przytłacza użytkownika i sprawia, żepoprawnie go zrozumieć, należy spędzić kilka godzin na obeznanie się z jego funkcjonowaniem. Rower magnetyczny M2005 HMS to natomiast urządzenie do treningu cardio, które swoją prostotą zadziwia.

Pomimo posiadania wielu opcji regulacji, i modyfikacji ustawień treningu, cała obsługa jest szczególnie instynktowna i otwarta dla każdego, choćby osoby nieobeznanej ze sprzętem do treningu. Czytelny ekran komputera umożliwia odczytanie kluczowych danych odnośnie do treningu, a poręczna kierownica stworzona z przeciwpoślizgowych materiałów jest funkcjonalnym dodatkiem zabezpieczającym przed pechowymi incydentami - spływający pot to oznaka intensywnego treningu, a wtedy nie trudno o ślizganie się rąk, gdy nie wykorzystano materiałów przeciwpoślizgowych).

Trening cardio sam w sobie bywa monotonny, ale i tutaj model M2005 stara się angażować i dawać możliwość progresowania. Osiem stopni regulacji oporu zostało zaprojektowane w ten sposób, aby każdy mógł zacząć trening w przystępny sposób, a każdym tygodniem sięgał po coraz to pokaźniejsze obciążenie, które optymalnie dostosowane zezwala na skuteczne modelowanie sylwetki i kształtowanie kondycji.

Kompaktowy rower magnetyczny do każdego wnętrza Przechodząc do aspektów technicznych, warto zwrócić uwagę na kompaktowe rozmiary omawianego rowerka magnetycznego. Dostajemy kompletnego kompana do treningu cardio o zadziwiająco śladowych rozmiarach.

86 x 54 x 131 cm, przy potężnej konstrukcji zapewniającej stabilność w trakcie jazdy, pozwala na bezpieczne i wygodne ćwiczenie, a jednocześnie oszczędza miejsce w pomieszczeniu. Wielostopniowa regulacja rowerka ułatwi przypasowanie wszystkich elementów pod właściwości użytkownika, a stopki poziomujące to kolejne zabezpieczenie podnoszące komfort jazdy.

Maksymalna waga użytkownika wynosi 120 kg i według zapewnień producenta, nie ma możliwości, aby osoba nieprzekraczająca wagi odczuła dyskomfort i problemy z chwianiem się. Nie można zapomnieć o nad wyraz istotnym aspekcie.

O cenie. Rower magnetyczny M2005 jest dostępny za niecałe 800 zł, co jest nie lada okazją na aktualnym rynku. Niemało sprzętów fitness z przeznaczeniem do treningu cardio potrafi kosztować niemało tysięcy - w sytuacji artykułu HMS sygnowanego modelem M2005, wydatek rzędu 800 zł zapewnia rower z magnetycznym systemem oporu, który jest gotowy na Twoje cele sylwetkowe.

choćby te najmocniej ambitne! cechy technologiczne: Kolor: szary rodzaj: pionowy Klasa stosowania: H wariant oporu: magnetyczny wewnętrzny wariant regulacji oporu: manualny liczba stopni regulacji oporu: 8 Waga koła zamachowego (kg): 6 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie Od siodełka do pedałów (mm): 600-900 Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (7 stopni) Płaszczyzna regulacji kierownicy: w poziomie Sposób regulacji kierownicy: płynnie poprzez pochylenie wymiary wyświetlacza (mm): 70 x 42 sensory do pomiaru pulsu: tak stopki poziomujące: tak rolki lub kółka transportowe: tak Zasilanie: 2 x AAA Maksymalna waga użytkownika (kg): 120 wymiary rowerka (rozłożony): długość (cm): 86 szerokość (cm): 54 wysokość (cm): 131 Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak prędkość: tak puls: tak kalorie: tak SCAN: tak Pozostałe dane: Gwarancja 24 miesiące