HMS M5812i promocja 2021

Cena1945.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SklepSportowy.pl

Parametry

Producent:HMS
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 150 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 40 kg
Waga koła zamachowego 9 kg

Opis

Dlaczego to genialny dobór?M5812i to rower magnetyczny z nowej serii produktów do której należą także orbitrek i rower poziomy. Jet połączeniem wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

Jazda na rowerku stacjonarnym jest niczym innym jak treningiem cardio, czyli treningiem wytrzymałościowym mającym na celu udoskonalenie wydolności serca. Można pokusić się o stwierdzenie, iż taka forma treningu jest jedną z najprostszych i najmocniej bezpiecznych z grupy zajęć cardio.zobacz najnowsze technologie!Rowerek magnetyczny został wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu albo tabletu działającym w systemie Android lub iOS.

dzięki czemu użytkownik uzyskuje dostęp do darmowej aplikacji Fit Hi Way. To nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem poprawnie znanych iConsole+, iBiking i iRuning, co oznacza, że jest kompatybilna z najróżniejszymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek).

Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swych treningów, może dzielić się swoimi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter).Dbaj o siebie z wygodą!W najnowszej aplikacji nie mogło też zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie - w połączeniu z Google Maps.

W zależności od terenu (na trasie, którą wybraliśmy), aplikacja automatycznie zmienia poziom obciążenia. Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji spory komputerek z wyświetlaczem LCD. Dzięki niemu możemy samodzielnie ustawić czas treningu czy obciążenie.

Urządzenie jeszcze 12 programów treningowych, które w doskonały sposób pokierują naszymi ćwiczeniami. Dzięki dotykowym sensorom możemy na bieżąco kontrolować nasz puls.zobacz funkcjonalność!Na wyświetlaczu podczas treningu wynajdziemy najmocniej użyteczne i przydatne informacje, takie jak: scan, czas, szybkość, dystans, puls, kalorie, body fat.

produkt posiada także funkcje recovery. M5812i to solidna, zrównoważona budowa. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. Dzięki uchwytowi na urządzenie przenośne i bidon, wszystko czego potrzebujemy do treningu, będziemy mieli pod ręka.

M5812i to najlepszy wybór dla osób, które preferują trening cardio na rowerze.Co w sobie mam?rozmiary: 109 x 56 x 149 cmZakres obciążenia: 1-32Waga koła zamachowego: 9 kgRegulacja oporu: automatycznaOpór: magnetyczny wewnętrznyRegulacja siodełka: pionowo, poziomoRegulacja kąta nachylenia kierownicyZasilanie: sieciowe 230VUchwyt na urządzenie przenośneUchwyt na bidonKółka transportoweStopki poziomująceWaga towaru: 40 kgMaksymalna waga użytkownika: 150 kgFunkcje: wyświetlacz: LCD Obsługa gratisowej aplikacji Fit Hi Way Scan Czas prędkość Dystans Puls Kalorie Recovery Body Fat Bluetooth HRC12 programów treningowych Łączna liczba programów: 19Nie asygnowany do użytku komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceOk!...

Proszę wysłać!...