HMS M9239 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem HMS M9239 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 760.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
M9239* PLUS ROWEREK MAGNETYCZNY HMS (9 KG) czarno-zielony
760.00
SklepSportowy.pl
Rower stacjonarny treningowy M9239* Plus HMS
760.00
TopSlim
M9239* ROWER MAGNETYCZNY HMS (9 KG) biało-zielony
760.00
SklepSportowy.pl

Parametry

Producent:HMS
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 23 kg
Waga koła zamachowego 6 kg

Opis

Rower
 • rozmiary: 93 x 54,5 x 128,5 cm (dł. X szer. X wys.)
 • Waga: 24,5 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
 • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
 • Waga koła zamachowego: 9 kg
 • Manualna regulacja oporu: 8 stopni
 • Regulacja siodełka w pionie i poziomie
 • Regulacja kierownicy (pochylenie)
 • Pedały z paskami
 • Rolki transportowe
Komputer
 • Czas
 • prędkość
 • Dystans
 • Spalone kalorie
 • Pomiar pulsu
 • SCAN
 • Dotykowe sensory pomiaru pulsu
 • Zasilanie: 2 baterie AAA

Przeznaczenie

Model M0488 to jeden z czołowych artykułów w ofercie producenta HMS. Skierowany najczęściej do osób chcących błyskawicznie i komfortowo pozbyć się zbędnych kilogramów. Rower entuzjastów wśród osób regularnie uprawiających trening kardio.

atuty

Rowerek pozostał wyposażony w 8-stopniową regulację oporu, która zezwala na dobranie dynamiki ćwiczeń. Magnetyczny system hamowania zagwarantuje płynne i ciche działanie, budujejąc perfekcyjne warunki do treningu. Jasna kolorystka utrzymana w innowacyjnym tonie dopełni aranżacja wnętrza.

zrównoważona konstrukcja i ergonomiczny komputer

Układ elektroniczny rowerka M0488 to kompozycja niezwykle prosta i praktyczna. Dzięki swojej prostej budowie jest nietrudny w obsłudze, a dzięki zrównoważonej konstrukcji osiągalne jest jego sterowanie w trakcie treningu. Obsługa komputera nie sprawi żadnego problemu seniorom, toteż rower jest nieprzeciętną propozycją dla aktywnej fizycznie babci lub dziadka.

Instrukcja obsługi

Pełna instrukcja obsługi modelu M9239 dostępna po kliknęciu w poniższy link:
Instrukcja


Rowerki treningowe HMS

Jedną z kategorii, w której specjalizuje się producent HMS, są rowerki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który wyszuka odbiorców wśród profesjonalistów, jak także osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na wykorzystany system hamowania: magnetyczny, elektromegantyczny, a także spinningowy.

Rowerki treningowe HMS wyróżniają się spomiędzy innych swoją różnorakością. Oferuję najbardziej zaawansowane technologicznie rowerki, które same dopasują trening do indywidualnych potrzeb, jak ponadto sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

By zagwarantować świeże i ciekawe doznania w trakcie treningu niektóre z rowerków treningowych HMS zostały wyposażone w obsługę urządzeń mobilnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,codzienny trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

Każdy z rowerków ma swój unikalny dizajn, który wyśmienicie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wyglądu wnętrza. Czernie, przeplatające się perłową bielą albo stonowane grafitowe wykończenia z jaskrawymi elementami na ramie.Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

HMS to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Bezustannie od roku 2000 firma dostarcza nowe, innowacyjne produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort stosowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i trwałość poprzez dużo lat energicznych ćwiczeń.

duża gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

producent oprócz rodzimego rynku bardzo należycie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


produkt
firma
Kod producenta
17-1-102
EAN
5907695588125
dane podstawowe
Przeznaczenie
Domowe
typ
Pionowe
System hamowania
Magnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]
9
Nośność [kg]
120
Waga [kg]
24.5
Wyposażenie
Komputer
System pomiaru tętna
wyświetlacz LCD
Funkcje komputera
Pomiar czasu
Pomiar dystansu
Pomiar prędkości
Pomiar pulsu
Wydatek energetyczny