HMS R5814i promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem HMS R5814i oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2485.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
ROWER POZIOMY HMS R5814-i
2485.00
SportowyRaj.pl
R5814-i ROWER MAGNETYCZNY POZIOMY HMS
2485.00
SklepSportowy.pl
Rower stacjonarny treningowy poziomy R5814-i HMS
2485.01
TopSlim

Parametry

Producent:HMS
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 150 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 52 kg
Waga koła zamachowego 9 kg
Rodzaj poziomy

Opis

Dlaczego ten sprzęt?R5814i to rower poziomy z nowej kolekcji produktów do której należą także orbitrek i rower klasyczny. Jest połączeniem wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

Rower poziomy nie obciąża nadmiernie kręgosłupa jak może się dziać w sytuacji klasycznego rowerka. Jest więc genialnym rozwiązaniem dla ludzi posiadających problemy z bólem kręgosłupa, jednak chcących wciąż dbać o dobra formę i wykonać trening.sprawdź najnowsze technologie!Rowerek poziomy został wyposażony w nowoczesny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu działającym w systemie Android albo iOS.

dzięki temu użytkownik uzyskuje dostęp do gratisowej aplikacji Fit Hi Way. To nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem dobrze znanych iConsole+, iBiking oraz iRuning, co oznacza, iż jest kompatybilna z różnorodnymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek).

Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swych treningów, może dzielić się swymi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter). W najnowszej aplikacji nie mogło dodatkowo zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie - w połączeniu z Google Maps.sprawdź funkcjonalność!w dodatku użytkownik ma do dyspozycji pokaźny komputerek z wyświetlaczem LCD.

Dzięki niemu możemy samodzielnie ustawić czas treningu czy obciążenie. Urządzenie również 12 programów treningowych, które w znakomity sposób pokierują naszymi ćwiczeniami. Dzięki dotykowym sensorom możemy na bieżąco nadzorować nasz puls.

Na wyświetlaczu w trakcie treningu odnajdziemy najmocniej poręczne i przydatne dane, takie jak: scan, czas, szybkość, dystans, puls, kalorie, body fat. Artykuł posiada także funkcje recovery. R5814i to konkretna, stabilna konstrukcja.

Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. Dzięki uchwytowi na urządzenie mobilne i bidon, wszystko czego potrzebujemy do treningu, będziemy mieli pod ręka.

R5814i to najkorzystniejszy dobór dla osób, które preferują trening cardio a równocześnie nie chcą obciążać swych stawów.Co w sobie mam?rozmiary: 154,5 x 61 x 70,5 cmZakres obciążenia: 1-32Waga koła zamachowego: 9 kgRegulacja oporu: samoczynnaOpór: magnetyczny wewnętrznyRegulacja siodełka: poziomoRegulacja kąta nachylenia kierownicyZasilanie: sieciowe 230VUchwyt na urządzenie mobilneKółka transportoweStopki poziomująceWaga towaru: 52,5 kgMaksymalna waga użytkownika: 150 kgFunkcje: wyświetlacz: LCD Obsługa gratisowej aplikacji Fit Hi Way Scan Czas szybkość Dystans Puls Kalorie Recovery Body Fat Bluetooth HRCŁączna liczba programów treningowych: 19Nie asygnowany do stosowania komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceŚwietne...

Zamawiam!...