HMS R9254 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem HMS R9254 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
HMS R9254
699.00
OleOle!
-14%
Rower magnetyczny HMS R9254
699.00
ELECTRO.pl
ROWER MAGNETYCZNY POZIOMY HMS R9254
749.00
VITA
Rower poziomy HMS R9254
749.00
SportowyRaj.pl
R9254 ROWEREK MAGNETYCZNY POZIOMY HMS
749.00
SklepSportowy.pl
Rower magnetyczny HMS R9254
815.00
Media Expert

Parametry

Producent:HMS
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 25 kg
Długość 138 cm
Waga koła zamachowego 6 kg
Rodzaj poziomy

Opis

Rower
 • wymiary: 138 x 65 x 98 cm (dł. X szer. X wys.)
 • Waga: 25 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
 • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
 • Waga koła zamachowego: 6 kg
 • Manualna regulacja oporu: 8 stopni
 • Regulacja siodełka w pionie i poziomie
  • 7 położen (skok 3 cm), 1 położenie (skok 11.5 cm)
 • Regulacja kierownicy (pochylenie)
 • przeciwpoślizgowe pedały z paskami
 • Rolki transportowe
Komputer
 • Czas
 • prędkość
 • Dystans
 • Spalone kalorie
 • Pomiar pulsu
 • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
 • HRC
 • SCAN
 • WATT (wartość mocy wytwrzonej podczas ćwiczeń na rowerze)
 • Dotykowe sensory pomiaru pulsu
 • Zasilanie: 2 baterie AA albo 1 AAA

Przeznaczenie

Model R9254 to rower o układzie poziomym, który gwarantuje wysoki komfort ćwiczeń. Konstrukcja sprzyja ćwiczeniom w pozycji półleżącej, dlatego jest bardzo polecany osobom o ograniczonej zdolności ruchowej, a także seniorom. To świetny dobór dla osób dopiero zaczynających treningi kardio, jak jeszcze zaawansowanych użytkowników.

mocne strony

System oporu magnetycznego powoduje, że rower w trakcie ćwiczeń nie wydaje żadnych odgłosów, nie przeszkadzając innym domownikom. Pozostał wyekwipowany w pokrętło do regulacji obciążenia, dzięki któremu realnie jest prędkie i komfortowe ustawienie pożądanej trudności ćwiczeń, nawet podczas intensywnego treningu. Wykorzystanie przeciwpoślizgowych pedałów gwarantuje stabilność podczas najintensywniejszych ćwiczeń.

Prostota obsługi i funcjonalności

Układ elektroniczny rowerka M0488 to kompozycja łatwa w obsłudze. System pozostał wyekwipowany w szereg funkcji mierzących, dając pełną kontrolę nad treningiem. Wystarczy zacząć ćwiczyć, a jednostka obliczy wszystkie najważniejsze cechy, wyświetlając je na transparentnym wyświetlaczu.

Instrukcja obsługi

Pełna instrukcja obsługi modelu R9254 dostępna po kliknęciu w poniższy link:
Instrukcja


Rowerki treningowe HMS

Jedną z kategorii, w której specjalizuje się marka HMS, są rowerki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który odnajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak też osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na zastosowany system hamowania: magnetyczny, elektromegantyczny i spinningowy.

Rowerki treningowe HMS wyróżniają się spośród innych swoją rozmaitością. Proponuję najistotniej progresywne technicznie rowerki, które same dostosują trening do indywidualnych potrzeb, jak ponadto sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

By zagwarantować świeże i interesujące doznania w trakcie treningu niektóre z rowerków treningowych HMS pozostały wyposażone w obsługę sprzętów przenośnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,powszedni trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

Każdy z rowerków posiada swój niepowtarzalny dizajn, który nieprzeciętnie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wystroju wnętrza. Czernie, przeplatające się perłową bielą lub stonowane grafitowe wykończenia z jaskrawymi elementami na ramie.Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

HMS to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieprzerwanie od roku 2000 firma dostarcza nowe, postępowe produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort używania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i trwałość poprzez sporo lat aktywnych ćwiczeń.

wielka gama artykułów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, a także wioślarze. Osoby energicznie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy modnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

firma oprócz rodzimego rynku bardzo prawidłowo prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


produkt
firma
Kod producenta
17-1-124
EAN
5907695504279
Wiosna2018
wiosna_sprzet_fitness
dane podstawowe
Przeznaczenie
Domowe
typ
Poziome
System hamowania
Magnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]
6
Nośność [kg]
100
Waga [kg]
25
Wyposażenie
Komputer
Podstawka pod urządzenie przenośne
System pomiaru tętna
ekran LCD
Funkcje komputera
Pomiar czasu
Pomiar dystansu
Pomiar prędkości
Pomiar pulsu
Wydatek energetyczny