inSPORTline Gemini B200 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem inSPORTline Gemini B200 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5849.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Rower treningowy inSportline Gemini B200 z generatorem
5849.00
SportowyRaj.pl
Profesjonalny rower treningowy inSPORTline Gemini B200 z generatorem energii do klubu
5849.00
CGROT.pl
Rower stacjonarny treningowy Gemini B200 z generatorem energii Insportline
5849.00
TopSlim

Parametry

Producent:inSPORTline
Kategoria:Rowery treningowe
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 54 kg
Waga koła zamachowego 8 kg

Opis

profesjonalny rower treningowy inSPORTline Gemini B200 z generatorem energii do klubu

Rower treningowy inSPORTline Gemini B200 to profesjonalny trenażer, przeznaczony do wszelkich typów komercyjnych siłowni. Wytrzymała konstrukcja o nośności 140 kg eksponuje się wysoką stabilnością. Regulacja obciążenia jest w pełni elektroniczna. Rower dysponuje 26 programami, wśród których znajdziemy 12programów predefiniowanych, 4 programy użytkownika, program HRC, program WATT, program Recovery oraz program manualny, który pozwala na dopasowanie parametrów treningu do jednostkowych potrzeb ćwiczącego. Rower inSPORTline Gemini B200 jest zaopatrzony w czytelny wyświetlacz, który wskazuje wszelkie wyraźne dane, takie jak: ilość spalonych kalorii, prędkość, liczba obrotów na minutę, czas, dystans, moc, produktywność (WATT) i poziom obciążenia. W tylnej części komputera znajduje się wejście USB, dwa wejścia audio do odtwarzania muzyki w słuchawkach, a także głośnik. Wysoki komfort używania gwarantują: komfortowe, dostosowywane siodełko, uchwyty wspierające z wbudowanymi czujnikami tętna i regulacją, stojak na tablet i uchwyt na butelkę. Uzupełniające zalety modelu to kółka transportowe ułatwiające przemieszczanie sprzętu i system kompensujący nierówności podłogi.

Rower treningowy inSPORTline Gemini B200 jest zaopatrzony we własny generator energii z akumulatorem, dzięki czemu nie wymaga podłączenia do źródła zasilania elektrycznego. Energia jest generowana podczas ćwiczeń. Jedną z zalet takiego generatora jest eliminacja uciążliwej plątaniny kabli, jednocześnie zasilających, jak i przedłużających. Ponadto, generator oszczędza energię - jest przychylny dla środowiska. Baterii nie wolno pozostawiać w stanie rozładowanym na dłużej aniżeli 30 dni. Generator należy ładować co najmniej raz w miesiącu. Ładowanie akumulatora do pełnej pojemności trwa 6 godzin.


Kluczowe parametry:

  • profesjonalny rower
  • Własny generator prądu
  • konkretna kompozycja
  • bezusterkowy, magnetyczny układ hamulcowy
  • Czytelny i intuicyjny wyświetlacz LED
  • ergonomiczne siodełko
  • Niski opór początkowy
  • Komputer wyświetla: czas, szybkość, liczba spalonych kalorii, liczba obrotów na minutę (RPM), dystans, moc (W), poziom obciążenia, tętno


Opis technologiczny:

produkt
Kod producenta
16662
EAN
8596084066626
dane podstawowe
Przeznaczenie
Komercyjne
typ
Pionowe
System hamowania
Magnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]
8.1
Nośność [kg]
140
Waga [kg]
54
Wyposażenie
Komputer
Nawiewy
Podstawka pod urządzenie przenośne
System pomiaru tętna
Uchwyt na bidon
wyświetlacz LCD
Funkcje komputera
Pomiar czasu
Pomiar dystansu
Pomiar szybkości
Pomiar pulsu
Programy treningowe
Wydatek energetyczny